Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen női reakció, voltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen női reakció, voltatok már ilyen helyzetbe? Vagy csak sztem abszurd?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, 20on évesek vagyunk. Sokat segítettünk egymásnak és a jó barátságból hamar vonzalom, majd szerelem lett (hosszú történet). Oda vagyunk egymásért. 1 éve tart ez a dolog. Minden közös kis kiruccanásunk, borzasztó jó volt, nagyon élveztük, imád én is őt. Persze a temperamentumunk miatt előfordul 1-2 összekapás is amit később elnevetünk.

Inkább úgy jellemezném a kapcsolatunkat h olyan h néha kell egy kis pihi, pici magány h gondolkozzunk, magunkkal legyünk, lenyugodjunk, és utána megint minden happy.

Csak az a bibi h minden ilyen kis vitából az van h szakítás, mármint részéről.

Pl.: tervezzük az összeköltözést, rajongásig oda van értem, majd valami kis dolgon összekapunk és rögtön mondja h akkor legyen vége, persze kb 2-3 nap és megbánja vagy kéreti magát, és durci van.


Na de kérdem, h ha valakit tényleg ennyire szeretek, imádom, jó vele stb. Mi ez a hiszti, h nem akarok vele lenni, és látom h néz h oda van értem, de még is ott van benne egy dac.

Szakító ok sincs, oké n is kell mert n lehet senkire semmit erőltetni, de nekem az a magától értetődő h akit szeretek, pláne így, vele vagyok.


(Az h lenne más, megcsalás és hasonló dolgok kizárt, maximálisan bízok benne soha n adott rá okot, a legapróbb dolgot is pl h megette az ebédemet azt is abban a másodpercben már elmondja)

Köszönöm előre is a válaszaitokat!



#probléma #kisebb viták #nézet eltérések
2016. dec. 1. 09:36
1 2 3
 21/27 Költőnő? ***** válasza:
Hát sztem érdemes volna talán beszélgetned vele.
2016. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ma is azt csináltam, próbáltam elmondani neki, h ez rosszul esik válasz az volt: h nem érdekel szia, megkéne rázni vagy valami, h magához térjen
2016. dec. 2. 04:06
 23/27 Költőnő? ***** válasza:
Ilyen válasz??? Na itt tenném lapátra.
2016. dec. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én tudod mit tennék?

A legközelebbi olyan kirohanására, hogy ok én szakítok veled, halál higgadtan: Rendben, elfogadom, holnap ekkor és ekkor jöhetsz a cuccaidért. Ér rácsuknám az ajtót.


Az a baj, hogy te belemész a játékba. Manipulálni azt lehet, aki hagyja magát. Szerintem kéne valami drasztikus, valami sokkoló a kapcsolatotokba, hogy eljusson a tudatáig: baj van. És szerintem a szakítás elég nagy érvégés lenne.

Vagy ha hasonló monológot elmondasz a párodnak. Tudja mostantól nem babérra megy a játék.

2016. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Hát lehet, vagy fel sem fogná h mi van.. De ezekre én is gondoltam már, csak ez is olyan, hogy én szívesen segítenék neki, és n szeretném ilyennek kitenni. Bár más választás már nagyon nincs..
2016. dec. 2. 11:26
 26/27 Költőnő? ***** válasza:
Ha ő ennyire beleszarik és nem partner a javításban, akkor te hiába tennél bmit, így nem változik semmi.
2016. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom és köszönöm!
2016. dec. 2. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!