Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen viselkedés? Ti láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt vagyunk egy ideje, de folyamatosan szakítgatott. Oda van értem, szeret hiányzom neki. Tudom látom rajta. De amilyen a hangulata úgy változik a véleménye is. Kikötötte hogy soha többé nem akar velem lenni, majd nem sokára rá, hogy majd egy idő után.

Mintha mentálisan nem lenne épp, pedig az.

A szakításnak nincs OKA! Tényleg nincs jól ismerem, és mivel már kb ez a 20-30. szakításunk az évben, tudom.

Kitör előjön, elmúlik x idő majd jön vissza. Persze addig napi szinten együtt vagyunk, beszélünk, mintha mi sem lenne, csak ezek a hisztik...

Van aki ezt tudná kezelni, mi lenne rá a megoldás?


2016. dec. 8. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Tehát napi szinten szexeltek, totálisan egy párként viselkedtek, de ő ezt nem ismeri be?!

érdekes.

én azt mondanám, hogy valaki van a képbe, és kettőtök közt vacilál...másképp miért nem vállalja fel hogy veled van kapcsolatba?

2016. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Oka van a szakításnak. Ez pedig valami súlyos hangulat ingadozás. Lehet súlyos depresszió, ami kezelendő. Vagy komoly jellembeli hiba, hisztériás. Ez esetben én egyszer komolyan venném a szakítást, véget vetnék a kapcsolatnak.


A valódi okot kellene megtalálni, csak ez vezet eredményre.

2016. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Senki nincs a kapcsolatba ezt tudom.

Hát olyanon képes szakítani, ha éppen megmondom a véleményem, vagy elmondom hogy sztem nem éppen a leghelyesebben cselekedett első mozdulata hogy szakít, igen ez ilyen hisztériás dolog. De akkor sem jövök rá hogy mi lehet az oka. Talán hogy mindent tökéletesnek akar és ha van egy olyan kis dolog ami neki épp n tetszik kiakad.

2016. dec. 8. 12:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem is vmi mentalis,lelki problema pl narcisztikus szemelyisegzavarra is illik egy ket leiras.
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom olyanokat is vág a fejemhez ami nem is igaz, pl: önző vagyok, kiakarom sajátítani, szánalmas vagyok (megkérdeztem mi a baja és meg kértem h ne csinálja ezt).. az önzőségről meg csak annyit hogy még az utolsó darab csokit is neki adom ha kéri. Persze utána mondja hogy ez nem így van, bolond volt.. Borzalmas.
2016. dec. 8. 12:35
 6/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, szerintem jól gondolod: tényleg vannak ott bajok.
2016. dec. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát már sejtettem, de mikor megismertem nem ilyen volt most meg.. valahogy kéne rá megoldást találnom de még orvoshoz sem akar jönni.
2016. dec. 8. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszer be kéne szigoríts, hogy nem, most már nincs tovább, és akkor elgondolkodna, hogy később mennyire élné ki a hisztijeid rajtad. Valószínűleg könyörögni kezdene később, hogy mégse, de azonnal nem javaslom, hogy igent mondj neki. Legyen kicsit betojva, hátha intő példa lesz a számára, hogy nem szórakozhat ezzel csak úgy...
2016. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

"Mintha mentálisan nem lenne épp, pedig az. "


Nem tudom, mi lenne nálad a mentálisan nem ép definíciója, ha ez szerinted az egészséges viselkedés... valószínűleg valamilyen komolyabb személyiségzavara van. Hogy milyen, azt ennyiből nem lehet megmondani.

2016. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Láttam ilyen viselkedést, EQ nulla, hisztis, idióta pcsáknál.

Te is jó nagy marha vagy, hogy ezt elviseled, ahelyett, hogy keresnél olyan nőt, aki nem próbál manipulálni a pillanatnyi hangulata szerint, ill. nem játszmázik a szakítósdival csak azért, hogy "nála legyen a labda" a kapcsolatban, mint a kedves párod, de majd rájössz egyszer.

2016. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!