Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi megvédheti-e nökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megvédheti-e nökkel szemben a barátnőjét? Mit tegyek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Egy okos, hozzáértő embert kérnék nagyon szépen hogy lásson el tanáccsal. Nagyon hálás lennék ! Megy a zöld kéz ;)


A barátnőmet a szomszédok folyton szekálják. Én este érek haza fáradtan a barátnők egész nap otthon van és állandóan hallja, ahogy a szintén egész nap otthon levő szomszédasszonyok egymás közt pletykálkodnak róla és ezt hallja is az ajtón át mindíg. Ez nagyon idegesíti már és kezd a kapcsolatunk rovására menni


Én este érek haza, holt féradtan a munkából, amit minden nap kínszenvedés túlélni és már nincs erőm kiabálni a szomszédokkal. Igazából még sosem veszekedtem velük és ez zavarja a párom, hogy sosem álltam ki mellette ás ezért tutyi-mutyinak tart és akik támadják, azok a párom szemébe is mondták, hogy én pipogya vagyok és ezért sosem fogom megvédeni őt.


Az a gond, hogy velem kedvesek mind a szomszédok. Kellemes ünnepeket kívánnak és kedvesen beszélgetünk. Igaz, hogy a hátammögött egyszer elmebetegnek mondtak (van róla rejtett hangfelvétel), mert azt mondtam, hogy a csótánycsapda csalja az emeletre a csótányt, különben nem lenne és ezért nem érdemes beszállnunk a közös csótányírtásba, de ezek kisemberek hozzám képest. Nem vettem fel amit mondtak, nem tudok butákra haragudni ilyenek miatt, mert tudom korlátoltak. Ezen túl semmiben sem támadtak engem. Ezek után mi a helyes megoldás?


2017. jan. 8. 16:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Minket se bírnak az öregek a társasházba de ki nem sz@rja le?
2017. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Mégha a pàrja is vagy sztem a bnődnek kellene kiàllni magàért!A szomszédok lehet irigyek mert ők csak azt làtjàk hogy van egy fiatal leàny aki egész nap heverészik és a pàrja eljàr dolgozni és lehet hogy ők ezt irigylik a kényelmes életet mert az asszonyok mikor fiatalok voltak ők ezt nem tehették meg !
2017. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A barátnőm nyugdíjas meg a szomszédok is vagy leszázalékolt emberek. Szóval egész nap egymást hallgatják. Sajnos vékonyak a falak meg az ajtó is és nincsen rajta szigetelés.
2017. febr. 25. 13:26
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

5-ös megírta a választ, nem az apukája vagy hogy eldádázd a rossz gyerekeket, akik piszkálják.


Ha a párod nem akar konfrontálódni, nincs azzal gond, sőt, szerintem sz*arja is le, most komolyan kit érdekel egy pár ember mit beszélget egymás között?

Ezen nem fog változtatni az sem, ha szóba hozod, ugyanúgy megy tovább a pletyka. De biztos, hogy nem csak rólatok pletykálnak, mert az unatkozó nyugdíjasok

már csak ilyenek. :) Én még rá is tennék egy lapáttal, legyen egy kis izgalmuk az életükben. Viccet félre téve, komolyan nem érzem, miért foglalkoztok vele, miért érdekel egyáltalán: ez egy általános dolog, mindenkiről dumálnak, nem kell velük foglalkozni és kész. Hiszen befolyásol téged bármiben? Nem? Na ugye.



A csótányirtós dologra kitérve meg annyit fűznék hozzá, hogy abban igazad van, hogy a csótánycsapda az konkrétan odavonzza ezeket x méteres körzetből, (sajnos van tapasztalatunk ebben a témában..), viszont magatok ellen csináljátok ezt a dolgot akkor is, ha nem vesztek részt a csótányirtásban.

Egészen konkrétan akkor így semmi értelem a lakóház irtásának. Ugyanis ezeknél ha kimarad egy fertőzött lakás/házrész is, akkor az az irtás = kuka... Szóval ez valóban közös érdek lenne.

Csótány meg eleve lenne nálatok, mivel a hatótáva azért nem olyan nagy, de rá is van írva, szóval csak alattatok lévőktől vonzza oda, ami eleve a lakóháznál már megvan... Szóval ez egy adott probléma, nem a csapda "hívja oda" őket messziről.


(Mi amúgy teszünk ki a folyosóra ilyen csapdát, de csak mert itt tanyázik egy részük a szomszédnál, és így sajnos be is jöttek a lakásba hozzánk... szóval nekünk MUSZÁJ kitenni az ajtó elé, de így is megjelennek bent, mert a csatornavezetékeken és kívülről bejönnek..

Az irtás viszont közös érdek. Ja, és ahogy melegszik az idő, úgy jönnek amúgy egyre feljebb, i a 4.-en lakunk... :) )

2017. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

"Én este érek haza fáradtan a barátnők egész nap otthon van és állandóan hallja, ahogy a szintén egész nap otthon levő szomszédasszonyok egymás közt pletykálkodnak róla és ezt hallja is az ajtón át mindíg."


Ha zavarja, miért hallgatózik? Nincs semmi, amivel leköthetné magát? Ha engem zavarna a szomszéd hülye szövege, akkor nem hallgatnám. pl betennék egy jó zenét, vagy elmennék valami klassz programot csinálni, és nem magnóval felvételeket készítenék az ajtóra tapasztott füllel...

2017. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
25 éve élek a jelenlegi lakásomban, azt se tudom igazából kik a szomszédaim. Nagyjából megvan, meg tudom kiknek van parkoló helye lent, és van egy térfigyelő nyugger a földszinten, de ennyi. Ezeket is csak azért tudom, mert valamiért kellett velük beszélni, a nyugger mama meg szeret engem, mert mindig segítek neki a cuccait cipelni. Amúgy hidegen hagy mit csinálnak, mit gondolnak rólam, vagy miről beszélgetnek. A barátnőd valszeg halálra unja magát, azért talál ki baromságokat magának. Vagy vidékiek vagytok, nem pestiek. Vidéken valamiért ilyen rohadt izgalmas a szomszéd élete, Pesten mindenki lesz.arja magasról. Szerintem hagyd rá, ha nem tud kiállni magáért akkor így járt. Nőjön fel, nyugdíjas éveire igazán nem ártana már.
2017. márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

nálunk volt ilyenre példa, idegesítő volt a vénasszony szomszéd, beszólogatott a csajomnak, lek . rvázta csak mert jól néz ki és miniszoknyában volt. közben meg ráharagította a barátnőmre a többi szomszédot mert kitalált róla/rólunk "dolgokat" amit tényként adott el.

egész egyszerűen oldottam meg.

az utcára kimentem egy nejlonzacskóval összegyűjtöttem amennyi csak kutya és macskasz .rt tudtam, aztán elhelyeztem a szomszédok lábtörlőjén. a lámpát kicsavartam h a sötétben nehogy észrevegyék.

volt aki belelépett. annak az őrült üvöltözésére kellett kelnem.

a következő taktika az erkély hadművelet volt. grillsütőt vettem az erkélyre, és egy kis türköt amivel figyeltem ki mikor nyit ablakot. amikor kinyitották, jött a vizes fenyőgally, meg jó sok polifoam, hadd szagolják. előtte az erkélyajtóra szuper szigetelést tettem.

mivel ablakot már nem nyithattak és az ajtón se mertek már kilépni, a lakásukban sem akartam, h maradásuk legyen. időnként nem aludtam otthon, de időzítővel beállítottam, hogy minden éjjel 1-kor, 2-kor, 3-kor és 4-kor kapcsoljon be 15 percre max hangerővel a HIFI. a repertoár leginkább hardcore de volt köztünk tehénbőgés és sziréna hang is.

pár hónap alatt teljesen megtörtek a szomszédok. azóta nem szólnak hozzánk, szerencsére.

2018. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok. annyit még hozzátennék h lásd mennyire egyszerű és ebben semmi bűn nincs. ezekből semmit nem büntet a törvény. igazuk van h pipogya vagy ha ennyit se mersz tenni, és mostmár csak azért is meg kell tenned hisz ők hívták ki maguk ellen a sorsot.
2018. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet az 5-össel, még ha részben igaza van, akkor se. Ugyanis nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy a barátnőd tutyi-mutyinak tart és fáj neki, hogy nem állsz ki mellette. Tudod, milyen lassan ölő méreg ez? Nem egy házasságot tudok, ahol ezen romlott el minden, köztük az enyém is. Iszonyat kiábrándító egy gyáván lapító férfi. Egy nő a férfiben a védelmezőjét akarja látni. Ha nem tud felnézni rád, annak a szexben is messzemenő következményei lesznek, de a közös életetekben is. A mi szerelmünk erre ment rá. Soha senkivel szemben nem állt mellém. Egy idő után már tényleg gyávának láttam. Nekem férfi kell, nem egy gyáva p...öcs. A barátnőd is így érez. De egy barátnőm házassága is ott ment tönkre, amikor baba lett, az anyós addig idegelte a tanácsaival (itasd köménymagos teával, ne ringasd, összerázod, a gyerekre rá kell zárni az ajtót, ha sír, mert ez nem élet, így nem lehet házimunkát végezni, stb...stb...-tudom, mert nekem is nyomatta amikor gyerekem született és egy óra is sok volt belőle),a barátnőmnek ettől elapadt a teje, anyuci pici fia pedig laposkúszásban hallgatott. Férjem ugyanez volt, apadt a tejem, a gyerek nem evett meg szinte semmit, tápszert se fogadott el, lefejt anyatejet se, de anyósom naponta zaklatott azzal, hogy azért nem eszik a gyerek, mert agyonszoptatom. Férjem leállíthatta volna, meg is ígérte, hogy megteszi, de végül én állítottam le, mielőtt elapadt volna az összes tejem a beszólásaitól. Több ilyen után válófélben vagyok kicsi gyerekkel. Nem látom már férfinek. Nem bírom elviselni az érintését. Ez van.
2019. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Költözzetek családi házba, oda nem hallatszik át a szomszédok beszélgetése.
2019. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!