Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi megvédheti-e nökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi megvédheti-e nökkel szemben a barátnőjét? Mit tegyek a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Egy okos, hozzáértő embert kérnék nagyon szépen hogy lásson el tanáccsal. Nagyon hálás lennék ! Megy a zöld kéz ;)


A barátnőmet a szomszédok folyton szekálják. Én este érek haza fáradtan a barátnők egész nap otthon van és állandóan hallja, ahogy a szintén egész nap otthon levő szomszédasszonyok egymás közt pletykálkodnak róla és ezt hallja is az ajtón át mindíg. Ez nagyon idegesíti már és kezd a kapcsolatunk rovására menni


Én este érek haza, holt féradtan a munkából, amit minden nap kínszenvedés túlélni és már nincs erőm kiabálni a szomszédokkal. Igazából még sosem veszekedtem velük és ez zavarja a párom, hogy sosem álltam ki mellette ás ezért tutyi-mutyinak tart és akik támadják, azok a párom szemébe is mondták, hogy én pipogya vagyok és ezért sosem fogom megvédeni őt.


Az a gond, hogy velem kedvesek mind a szomszédok. Kellemes ünnepeket kívánnak és kedvesen beszélgetünk. Igaz, hogy a hátammögött egyszer elmebetegnek mondtak (van róla rejtett hangfelvétel), mert azt mondtam, hogy a csótánycsapda csalja az emeletre a csótányt, különben nem lenne és ezért nem érdemes beszállnunk a közös csótányírtásba, de ezek kisemberek hozzám képest. Nem vettem fel amit mondtak, nem tudok butákra haragudni ilyenek miatt, mert tudom korlátoltak. Ezen túl semmiben sem támadtak engem. Ezek után mi a helyes megoldás?


2017. jan. 8. 16:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Tök ellentétes a véleményem a többiekével, de.

Voltam hasonló helyzetben, párom barátai, családtagjai beszéltek ki, mindig visszajutott hozzám. Egy büdös szót nem mondott a pasim, pedig igenis feladata lett volna. Egy puhap*csnek gondoltam, gondolom emiatt, hogy nem csapott az asztalra.

Viszont itt nincs ez a viszony köztetek (családi, baráti) a szomszédokkal, de akkor, a legközelebbi kedves dumálgatás során szólj oda erről


Én megértem, mennyire rosszul esik neki. Nyilván Ő is beszélhetne velük, ahogy, amilyen stílusban akar, de neked meg nem kéne velük jópofizni, ha azt ennyire bántják, akivel szeretnéd leélni az életed.

2019. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%

"Az a gond, hogy velem kedvesek mind a szomszédok. Kellemes ünnepeket kívánnak és kedvesen beszélgetünk."

Én nem beszélek kedvesen azokkal akik bántják azt aki fontos nekem. Az ilyenekkel lenéző hangnemben tárgyalok. Úgyhogy ha fontos a barátnőd, akkor ne jópofizz álszenten, ennyi lenne igazából.

Persze ez 1500 éves kérdés, de már mindegy valahogy előkerült :)

2019. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne te intézkedj a barátnőd helyett. Őt zavarja.

Itt mindenki az öregeket szidja, nekem pár éve (40-es vagyok) egyetemista albérlőkkel volt gondom. A ház ahol élünk mindig egy közösség volt. Mindenki beszélt mindenkivel. No, ők idejöttek albérletbe. Önkényesen birtokba vettek egy közös helyiséget. A hátul lakókkal összebarátkoztak, padokat tettek ki. Ennek én először örültem, nem tudtam ,hogy páran elöl lakók ki leszünk közösítve. Azonkívül a diplomás lány végigteregetett szó nélkül az összes teregetőzsinóron. Két hétig nem szedte le, más nem tudta kirakni a ruháit száradni. Nem szóltunk mi sem elöl lakók. Hála istennek elköltöztek. Azóta ismét egy közösség az udvar. Szóval nem csak az öregek tudnak gonoszak, ellenségesek lenni. Konfrontálódni pedig tudni kell, én sem tettem.

2019. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de én már rég a szemükbe nevettem volna azzal, hogy "hallom elmebetegnek tartotok a hátam mögött?"


Az olyan emberrel, aki ki AKARJA beszélni a másikat, nem lehet mit kezdeni. Vele nem lehet jóba lenni, mert neki csak az számít, hogy bántsa a másikat.

Miért emelted ki a kérdést amúgy? Történt azóta változás?

2020. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!