Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működik vajon a monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik vajon a monogám kapcsolat egy életen keresztül? Akinél nem, ott mi a legjobb megoldás,válni, hazudni vagy nyitott kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Az emberek mennyi részénél működik ez vajon egy életen át?

Sokat lehet arról hallani, hogy számtalan kapcsolat kihűl egy idő után és hónapokig vagy akár évekig nem szexelnek. Aztán van ahol megvan az erős kötődés és együtt is terveznek élni, de mégis mást kívánnak meg szexuálisan.

Mi lehet erre a megoldás? A nyitott kapcsolat vajon mennyire működőképes?

Vagy csak a válás a megoldás, vagy marad a hazudozás és titkolózás a másik előtt?



2021. aug. 7. 12:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Vagy mondjuk nem kell belekényelmesedni a kapcsolatba, évek után is törődni kell a másik lelkével meg testével is, nem szabad hagyni, hogy a szex csak egy rutin 10 perces menet legyen, minőségi időt kell együtt tölteni, nem csak élnj egymás mellett, közös célokat kell kitűzni, stb. Ja, meg mondjuk ehhez megfelelő társat kell választani, aki partner benne. Nem vakságot fogadunk, normális, hogyha alább hagy a rózsaszín köd, akkor mások is megtetszenek, de ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen félre kell menni...
2021. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
#1 Ez nagyon ideálisan hangzik. De a gyakorlatban pontosan tudjuk, hogy 10 esetből legalább 7-ben ez nem működik. Ezekkel az emberekkel mi legyen? Mert naivság lenne azt hinni, hogy majd nagy tömegben az emberek megváltoznak. Pláne egy ilyen 21. századi környezetben.
2021. aug. 7. 12:25
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Nem szokott működni. Igen ritka, hogy ne csalják meg egymást.
2021. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem intelligens embereknél működik
2021. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%

#2

Igen, tapasztaltam én is. Mivel édeskevés volt a majdnem 8 éves kapcsolatomban az, hogy én így álltam a dolgokhoz. Meg nyilván én sem vagyok makulátlan. De 1-2 elsüllyedt kapcsolat után talán az ember észhez tér és átértékeli magában a dolgokat. Nekem speciel sokkal fontosabb, hogy legyen valaki mellettem, akivel tényleg szívesen leélném az életem, még akkor is, ha netalán a szexuális vágy egy kicsit alább hagy majd az évek alatt. De ez én vagyok, nem vagyok szexközpontú. Nem vagyok még idős, 26 éves, de úgy gondolom, egy életre szóló társ, aki mellett el tudom képzelni a nyugdíjas éveimet, amikor már nincs vágy, meg a külsőnk is megváltozik, akkor lesz igazán fontos az, hogy milyen belső értékekkel rendelkezik a másik, tudunk-e együtt élni és vagyunk-e olyanok egymás számára, mint legjobb barátok. És én bizony ha találok majd egy ilyen embert, akkor a következő kapcsolatomban is így fogok hozzáállni, és egy kaland miatt nem fogom felrúgni az egészet. Nagyon nehéz olyan embert találni, akivel IGAZÁN passzolunk, és nem csak megalkuvás az egész, hogy ne legyünk egyedül. Azt meg bizony nagyon meg kell(ene) becsülni a mai világban, ahogy mondod.

2021. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Ez nincs intelligenciához kötve. Szimplán azon múlik, hogy két ember között milyen erős az összhang, ami nagyon ritkán tart egy életen át olyan erősen, hogy egyik se lépjen félre.

Orvosok,mérnökök,kutatók ugyanolya valószínűséggel csalják meg a párjukat ,mint a takarítók,pénztárosok, biztonsági őrök.

2021. aug. 7. 12:37
 7/43 anonim ***** válasza:
81%

Az intelligencia nem szakmafüggő. Az érzelmi intelligencia meg pláne nem. Én sem vagyok sem kutató, sem orvos, sem matematikus. Mégis úgy szemlélem a dolgokat, ahogy leírtam.

(#1, #5)

2021. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%

Tudtam hogy ez lesz a válasz kérdező, én nem azt mondtam hogy okos emberek között működik, hanem hogy intelligens. Az hogy valaki okos, nem egyenlő azzal, hogy valaki intelligens:)))

Ezért írom, hogy iq és eq!

2021. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan idealisták és szeretnének abban hinni, hogy sosem lépnének félre, aztán (mondjuk úgy az esetek 70%-ban) ennek ellenére megtörténik. Mert max egy kisebb % az, aki olya szintű önuralommal rendelkezik, hogy képes magának parancsolni amikor elönti a vágy.
2021. aug. 7. 12:40
 10/43 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz kérdező. Szakmafüggő is.

[link]

2021. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!