Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működik vajon a monogám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik vajon a monogám kapcsolat egy életen keresztül? Akinél nem, ott mi a legjobb megoldás,válni, hazudni vagy nyitott kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Az emberek mennyi részénél működik ez vajon egy életen át?

Sokat lehet arról hallani, hogy számtalan kapcsolat kihűl egy idő után és hónapokig vagy akár évekig nem szexelnek. Aztán van ahol megvan az erős kötődés és együtt is terveznek élni, de mégis mást kívánnak meg szexuálisan.

Mi lehet erre a megoldás? A nyitott kapcsolat vajon mennyire működőképes?

Vagy csak a válás a megoldás, vagy marad a hazudozás és titkolózás a másik előtt?



2021. aug. 7. 12:11
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem hazugság, kérdező, hanem hozzáállás kérdése, ezt nem érted még mindig.
2021. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

39-es vagyok. Ez valóban nem hazugság. Hozzáállás, alapelvek és beállítottság kérdése.

Én elfogadom, ha más máshogy gondolkozik, mint én, de a többség nem fogadja el, ha valaki máshogy gondolkozik, mint ők és erről még akár be is számol. Ékes példája ennek a válaszom lepontozása pl. Az, hogy ki hogy él, mindenkinek a magánélete, illetve a pár két tagjának egyezsége. Ha a két fél teljesen nyitott kapcsolat mellett dönt, azt másnak nincs joga elítélni, ahogy a teljesen monogám hozzáállást sem. Nekem nincs közöm ahhoz, hogy más hogyan él, nekik sincs ahhoz, hogy mi milyen elveket vallunk. Senkit nem próbálok meggyőzni arról, hogy ez jobb, vagy az a rosszabb. Ezt mindenki döntse el maga.

2021. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Szerintem sem működik a monogámia, elég csak a sok válást megcsalást nézni és ez így volt mindig is mióta elvárás a látszólagos monogámia.

10 éves kapcsolatban élek ami jól működik, nem csaltuk meg egymást, de biztos vagyok benne hogy el fog jönni az a pont hogy ideiglenesen mással is együtt akarunk lenni testileg. Nem tudom hogy a nyitott kapcsolat jó megoldás-e, mert őszintén mennyire akar azon kattogni az ember hogy a párja mással van?

A megcsalás viszont hazug dolog, elmondani meg önzőség mert a saját terhedet, lelkiismeretfurdalásodat teszed rá a másik emberre.

Szóval nem tudom mi a jó megoldás 30N

2021. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!