Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezem, hogy számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem, hogy számotokra mit jelent, amikor azt várjátok el az adott partnertől, hogy gáláns legyen veletek?

Figyelt kérdés
Miben és hogyan szeretnétek, ha ez megnyilvánulna. Kort is írjatok.

2022. okt. 3. 20:32
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljen rám, és tapasztalja ki, mi a jó nekem. Apró figyelmességekkel karöltve, a tettei azt mutassák, aki, nem akit meg akar játszani. 28/N
2022. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

19: Az mióta előjog, hogy szavazhatnak meg dolgozhatnak? Ez kb. az emberi méltóság szintje, nem előjog. Vagy ha ez előjog, akkor mondjál le szépen róla te is, mert nincs ám kivételezés.


Ja, hogy arra gondolsz, hogy idomuljanak a nők is adott női szerepekhez, ha gáláns viselkedést várnak el a férfiaktól? Hidd el, sok nő hajlandó erre. Csak ők gáláns férfiakkal ismerkednek, azért nem láttad még nyomukat se.

2022. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért előjog egy ajtó kinyitása? Anyukámnak is kinyitom, nincs több joga a törvény előtt, mint nekem.
2022. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

22. Szavazati jogról csak te beszélsz. 🤣🤣

Széket kihúzni, kabátot levenni… stb az is előjog. Ha férfiaknak nem lehet semmilyen nemi jóga, akkor a nőknek se! Nincs itt semmilyen gyengébbik nem.

2022. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
41%
23. Mert a nő neműség az oka.
2022. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
77%
Igazi férfi megadja mindezeket és még az anyagiaknak is ő rendezi az oroszlánrészét. A házimunkában is besegít:-) A feminizmust pedig támogtja teljes vállszélességgel:-) A magafajtáknak meg kocc van :-)
2022. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Leclerc#

Úgy élem az életem ahogy nekem jól esik😊 és ehhez megtaláltam a tökéletes férfit is. Szerencsére vannak még normális férfiak. Ha kifogynának és csak olyanok lennének mint te, akkor meg jó lesz leszbi kapcsolat is.

2022. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
80%
Sőt, mostantól a feminista férfi lesz a mérvadó.
2022. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a nő neműség az oka"


Idegenekkel szemben az emberség, a szeretteiddel szemben a szeretet az oka. Életerős, 30-as szomszéd férfinak is tartom az ajtót, előre engedem, ha csomagokkal van, és tele a keze. Borzalmas életed lehet.

2022. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

27. Hát a nálad fiatalabb generáció készülhet is a leszbikusságra akkor.

Ennyi nyüglődés árán a kutyának nem fog már nő kelleni.

2022. okt. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!