Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezem, hogy számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem, hogy számotokra mit jelent, amikor azt várjátok el az adott partnertől, hogy gáláns legyen veletek?

Figyelt kérdés
Miben és hogyan szeretnétek, ha ez megnyilvánulna. Kort is írjatok.

2022. okt. 3. 20:32
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
85%

Heteró férfi eleve nem ír le ilyet, hogy "nem fog nő kelleni" Szóval te meg készülhetsz a homárságra már most.


A jővő a feminista férfiaké, akik nem hajlandóak tisztelni a nőket, azok meg leszopják majd egymást.

2022. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
30: szerintem ti jobban fogjátok hiányolni a nőket, mint mi titeket..
2022. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
82%

De 32, azt csak a csóró, ronda,mamahoteles, látens homokos incellek hiszik, hogy csakmert ők haragszanak a világra, akkor már minden férfi is haragszik...


Nekem eddig minden párom udvarias, gáláns volt, udvaroltak, virágot hoztak, nem hagyták hogy cipekedjek. És rokonságban, baráti körömben csuoa ilyen férfi van. Persze vannak ilyen alpári, lúzerek is, de ők eddig sem zavartak sok vizet és ezután sem fognak. Elfüszölögnek maguknak a mamahotelben meg trollkodnak egy kicsit a neten,nem zavarják a boldog párokat.

2022. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
82%

30

Ami neked "nyüglődés", az az én férjemnek olyan könnyed természetességgel megy, mint bármi más...

Egy igazi férfi, (SZERINTEM) gondoskodik a nőről anyagilag, érzelmileg, megteremti a megfelelő feltételeket mindenhogyan, KIVESZI A RÉSZÉT, a gyerek körüli teendőkből annyira, amennyire én kiveszem a részem a pénzkeresesből, nyilván, nem az éb kis szar netto 500 ezres fizetesemből van szép házunk, nyaralas stb, de én szeretem, hogy kinyitja az ajtót stb...én cserébe elvégzem a házimunka oroszlánreszét, gyerekek körüli teendőket stb.


Valaki írta, hogy ha te ezt nem akarod megadni, "megadja ezer másik!" Ez így is van!

Egyébiránt, ha nem talaltam volna ilyen férfit, akkor nekem is inkább az egyedüllét...

Ugyanis, egy ilyen szar pasiért mint te, aki csak elvesz, de nem ad... baromira nem éri meg a nyüglődést!

2022. okt. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
34. Hát olyan nő aki pénzben méri a férfit nekem se kell.
2022. okt. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%

35

Te talán nem a külső alapján válogatsz!??


(Nem mérem pénzben a férfit)

Jelenleg épp pánikol a kormány, mert konkrétan kidöglünk, mert annyi nőnek fontosabb a munkája, mint a családalapítás, hogy nem születik elég gyerek. 🤣 Mert te nem akarod ugye megteremteni az egzisztrnciális körülményeket. Nem kell engem sem eltartani! Netto 500bol megélnék. Nyilvan nem sok...de normális nő ennyi penzre nem szül! Jelenleg senki sem akarja otthagyni a karrierjét a pulyádért, pubi. Nem kell hogy rástresszelj a gondolatra, hogy majd a nemlétező aranyadat ássa ki a gyereked anyja.


De ha már itt tartunk, menjetek már a jó büdös pcsába ezzel az aranyásó/"pénzben méred a férfit" szöveggel. Az hogy senkinek sem kellesz az üres bankszámlád és megcsömörlött életed miatt, még nem jelenti azt, hogy CSAK a pénz számít. Az egzisztenciád pedig igenis hozzá tartozik ahhoz hogy ki vagy. A munkád határozza meg, hogy hol helyezkedsz el a világban, mennyire vagy megbízható, mennyire vagy talpraesett, mennyire vannak ambícióid, stb. Óriási szakadék van személyiség terén egy olyan ember között aki csak pár hónapra tud megtartani egy minimálbéres állást, és egy olyan között, aki 10 éve dolgozik becsülettel egy olyan helyen, ahol szükség van hozzáértésre, tudásra, szorgalomra, és megkeresi az átlag netto 6-800 ezret . Ha azt hiszed hogy pusztán csak a béretek különbözik neked, meg egy ilyen embernek: nem...

Ráadásul a fajtád, aki így hisztizik az aranyásók miatt a legnagyobb élősködő az élet minden területén. A nő tudjon ugye nokedlit szaggatni (tudjon szolgálni otthon egy életen át), sose fájjon a feje az ágyban (mindig legyen kész kielégíteni titeket), persze legyen vékony, soortoljon! Legyen ideje magára... de persze ne legyen nagypofájú feminista (a szavad szent mellette) és nehogy, de nehogy érdekelje hogy mennyit keresel (hiszen egyenjogúság van!!)

A puszta aranyásás semmi ahhoz képest, hogy hogy ki tudjátok csavarni az életet a nőkből.

2022. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen trolloknak jelentsétek már minden válaszát, mit vitatkoztok vele...Az ilyen nőgyűlölöknek azzal adod a legnagyobb pofont, ha nem mész le a szintjére és nem veszed figyelembe az írásait. Nemsokára úgyis törölve lesznek.
2022. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
36: Az utolsó mondatod a legnagyobb igazság, amit mostanában itt olvastam.
2022. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Udvarias, kedves, kifizeti a randit, meglep virággal néha, gondoskodik róla, hogy biztonságban hazaérjek, ha leesik valami, nem nézi tétlenül, hogy nekem kelljen lehajolni érte, ki-be segít autóból, lesegíti a kabátom, kihúzza a székem, rendelésnél megkérdezi, mit kérek és ő rendeli meg a pincértől, ha egy nem hétköznapi eseményre hív meg, ami mondjuk azt igényelné, hogy ruhát kelljen rá vennem (mert mondjuk nekem nincs nagyestélyim, és nem is terveztem sose magamtól ilyen eseményre menni, teszem azt), akkor eljön velem vásárolni és kifizeti a ruhát.

Empatikus, magas az érzelmi intelligenciája, nem gúnyolódik másokon, pláne rajtam, nem hoz másokat kellemetlen helyzetbe, egyenes, de nem nyers, valamint fegyelmezett és magára is odafigyel.

Ja, és ha sétálunk pl járdán, megy az úttesthez közelebbi oldalon.

2022. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!