Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket kérdezem, hogy számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem, hogy számotokra mit jelent, amikor azt várjátok el az adott partnertől, hogy gáláns legyen veletek?

Figyelt kérdés
Miben és hogyan szeretnétek, ha ez megnyilvánulna. Kort is írjatok.

2022. okt. 3. 20:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8 #

Majd azt én szabályzom😊 6# voltam.

2022. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

#8

Akkor ugye a szülesből kiveszed majd a részedet?

2022. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%

Ja hogy a jó az kéne a nőségből, de amint rosszat kéne vállalni, az már nem feminizmus? Márpedig a rosszat is nyeljétek be az egynőségből.

Nincs kabát lesegítés, nincs kifizetett randi tőmegével, nincs udvarlás se, nincs térdelős lánykérés se…… és a többi.

2022. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
73%

"amint rosszat kellene vállalni az már nem feminizmus?


De, ha már nem akarod vállalni, hogy nincs szavazati jogod, meg hogy nem dolgozhatsz, akkor az feminizmus. Ez azért elég alap. Vagy mi rosszra gondolsz, amit fel kellene vállalni? Nem félreb.szni? Gondolom a te fejedben valami ilyen tévképzet van, hogy a feminizmus valami ilyesmi.

2022. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
84%

De, van, mert ennek semmi köze a feminizmushoz.


Aki ezeket nem csinálja az red fleg. Ahogy az is ha nem tudja mi az a feminizmus vagy ha nem tiszteli a feminizmust.


Nem egy meleg fogja megmondani, hogy mi kell a nőknek:-)

2022. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

14, Az incellek nem tudják mi az a feminizmus.


Én speciál férfiasság-gyorstesztként használom . Egy olyan férfit akinek rendben van az önbizalma és a nőkhöz való viszony kiegyensúlyozott nem fog zavarni a feminizmus. Udvarolni fog, le fog térdepelni előttem, ki fogja nyitni az ajtót, le fogj segíteni a kabátom, ki fogja húzni a székem .


Akit meg zavar az nem igazi férfi,mert nők alázására építi az álmacsóságát, vagyis felejtős a számomra.

2022. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
22%
12. Nem lesz itten semmilyen szülés. Az férfi elnyomás csak, és a nőknek nem kell elnyomás!
2022. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

13

Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy te ezt igy gondolod! Megvan a jogod rá, hkgy ne fizess randin, ne segits le a kabatom, ne nyisd ki nekem az ajtót, viszont, nekem meg megvan a jogom rá, hogy ne téged válasszalak! Nem baj, hogy nem akarod megadni ezeket, majd megadja ezer másik!

Számomra az a furcsa, hogy másnap meg jön a kerdés, "miert nincs nőm?"

2022. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
14. Az egyenlős igenis az is hogy, a nők is lemondanak szépen az előjogaikról! Nincs kivételezés a férfiaknak, de akkor a nőknek se.
2022. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
15%

18. “majd megadja ezer másik!” Ez is elfogy egyszer. Ne aggodj! 😉


[link]

Szépen növekszik a kapcsolatban nem lévők száma.

Titeket is utol fog ám érni a nagy egyenlőség, nemcsak minket férfiakat.

2022. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!