Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A netes társkeresőn mi a feltétele annak, hogy válaszoltok egy pasinak, aki nektek levelet ír, és ismerkedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés

Már több, mint negyven nőnek küldtem levelet a Randivonalon, de még egy sem válaszolt. Természetesen az elküldés előtt meg szoktam nézni, hogy az adatlapjuk alapján megfelelek-e nekik, és csak akkor írok levelet, ha úgy látom, hogy igen.

Ezért szeretném tudni, hogy ti mi alapján döntitek el az adatlapon megjelölteken kívül, hogy elkezdtek-e ismerkedni azzal pasival, aki nektek levelet küld.


2011. okt. 14. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok lány, de megmondom: a képed alapján.
2011. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos neten az első, ami megfoghat, az az arckép. Tudom, sekélyesnek tűnik, de míg élőben hat a személyiség, a humor, az összkép, itt sajnos tényleg ez számít első körben. A levélben pedig nagyon nem szeretem, ha idézeteket, versikéket küldenek. Inkább legyen tömör, egy két humoros megjegyzéssel.
2011. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én egy ideig voltam fent hasonló oldalon. Ha úgy láttam, hogy előre megírt sablonlevél, akkor nem válaszoltam és ha nem volt profilképe akkor sem. Más esetekben általában visszaírtam.

De azt is hozzá kell tenni ,hogy én nem komolyan pasit kerestem ott, senkivel se akartam talizni, csak kíváncsiságból és unalomból regisztráltam, lehet, hogy ezért is válaszoltam szinte mindenkinek, mert tudtam, hogy a levelezésnél komolyabb úgyse lesz a kapcsolatunk.

2011. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Elsonek van igaza, a kepeiden van a lenyeg.

Irhatsz akarmit, fole, h el se olvassak.

2011. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, hogy ne add fel. A legtöbben a sok sikertelen próbálkozás miatt abbahagyják és nem próbálják meg újra. Pedig érdemes kivárni azt az egyet.
2011. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Kizárólag a külső számít nekik ott is. Ha tetszel nekik, válaszolnak. Ha nem, el se olvassák.
2011. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem, hogy olyan ronda lenne az arcom, hogy senki se méltatna válaszra...

Ugyanakkor csak kiderült, hogy vannak, akik csak játékból vannak ottan, nem kapcsolat cáéljából...

2011. okt. 15. 17:38
 8/12 A kérdező kommentje:
De azt hiszem, egy jobb képet fogok betenni...
2011. okt. 15. 17:39
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarok senkit elszomorítani, de van olyan ismerősöm, aki csak olyan pasiknak írt vissza, akiken lehetett látni, hogy van pénzük. ( háttérben pálmafák, jól berendezett lakás, fickón márkás ruha, ilyesmik) És szerintem nem egy ilyen lány van.

24/l

2011. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ehhez kapcsolódna nekem is 1 kérdésem tehát mondjuk az a lány aki visszair annak fel kelletettem az érdeklődését vagy ilyesmi nem? Ad 1 esélyt csak bizonyitani kell?
2012. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!