Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 gyerekes elvált 44 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekes elvált 44 éves férfival összejönnél?

Figyelt kérdés

Az előző házasságában 2 gyerek egy kislány 13 éves és kis fiú 10 éves.

A második házasságában egy 5 éves kis fiú van.

A gyerekek felügyeleti joga az anyukájuknál vannak.


2023. ápr. 29. 11:28
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha házas is voltál meg gyereked is született miért nevezed magad lánynak? Az írásképed meg enyhén szólva sem egy bankáré.
2023. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

21-es: igen, mostmár egyértelmű, hogy kamu a sztori vagy a sztoriba pár szakasz.

Én amúgy ismerek jómódú embereket, de egy sem vallotta magát "gazdag"-nak. Szóval amiről ír a kérdező az vagy valami prolis újgazdagság vagy tényleg full kamu a sztori.

2023. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

11


Szerintem menekülj ettől a hímribitől. Sok jóra nem számíthatsz tőle.

2023. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

"Abférjemet meg bántam a gyereket nem, mert így teljes az életem."

Ha így teljes az életed, akkor mi a probléma? Vagy azt hitted, hogy egy öregedő, elvált, pénzes fsznak te leszel majd az, aki miatt csomót köt a farkára? Tanulni kellett volna abból, hogy 2 gyereket már leszart. Lehet azokat is" miattad"? 🤔

2023. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a gazdag vagyok elég árulkodó :D


De végülis mindegy, a kérdés egyszerűen megválaszolható, kéne a halálnak egy 3 gyerekes pasi, a körülményektől függetlenül SE. Lehetne egy olyan nőtől a három akitől csak a halál választotta el, vagy mind a három egyéjszakásból kalandból, akkor se kéne 44 éves 3 gyerekes pasi.

2023. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet sajnálni az ilyen buta kis libákat. Ott van előttük az intő példa, de inkább ellenek eggyet, aztán meg panaszkodnak, ha az ügyeletes Casanova szétcsalja őket. Gondolom az előző felesége is emiatt vált el tőle.
2023. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet nem hiteles! Megcsalás meg sajnos előfordul a világmindenségben, gazdag emberek között és szegények között is. A gazdagok között talán több a grandiózus személy, aki a pénze miatt úgy érzi, hogy mindent lehet. Érdekes, hogy a szeretőt hibáztatod, de a fejedet kevésbé.
2023. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Gondolom talál majd egy gyerekes 40-es anyukát, ebbe a korba annyira nem számít, de 20 évesen érthető ha nem más gyerekét akarja nevelni, aki még felsír hajnalba.
2023. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
67%
Mar ne is haragudj, de itt te vagy a penzehes ku.rva. Huszonevesen pont egy hozzad is oreg, ketgyerekes apa kellett? Ja, hat mert milliomos. Akkor ki is a penzehes ku.rva? Es csak mert te is gazdag vagy, joval magad fole valasztottal direkt. Hulye picsa vagy, hisztis is penzehes es meg azzal se vagy tisztaba hogy ezek a milliomos faszik barmikor talalnak not es meg is csaljak a nejuk szep szammal. Ezt be kellett volna kalkulalni. Szerintem az erett 40 eves no feludules volt a ferjed szamara. Es most hogy mar tudjuk, rohadt gazdag, biztos lehetsz benne, a nok 80 szazalekanak kelleni fog.csak hogy a kerdesedre is valaszoljak.
2023. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
És a kérdező vagy troll elmenekült. 🤭
2023. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!