Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 gyerekes elvált 44 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekes elvált 44 éves férfival összejönnél?

Figyelt kérdés

Az előző házasságában 2 gyerek egy kislány 13 éves és kis fiú 10 éves.

A második házasságában egy 5 éves kis fiú van.

A gyerekek felügyeleti joga az anyukájuknál vannak.


2023. ápr. 29. 11:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A legalja, leglealacsonyítóbb érv ez a gazdag duma. Köszönöm, nekem is van pénzem, el tudom magam tartani. Gyereket egyáltalán nem akarok, sajátot sem, nem ám még 3 mostoha gyereket.
2023. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy összejön vele valaki, vagy nem... ez legyen az ő baja.

Neked tovább kell lépned, és nem foglalkozni ezzel. Valószínüleg nem a te hibádból jött össze a másikkal. Vagy ezt gondolod, hogy te kevés voltál?


Van egy fura mondatod, azt viszont nehéz hova tenni: a gyereket nem bántad meg, így teljes az életed.

Nem tudom milyen státuszban vagy, de ez egy férfinek azt üzeni, hogy bármit tesz, csak második lehet az életedben, soha nem lehet első.. illetve nem lesz soha eléggé fontos.

2023. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért kellett alig 20 évesen (vagy annyi sem) egy nálad 18 évvel idősebb 2 gyerekes férfi? Nagyon rossz döntés volt és érthetetlen is. Fiatal csinos lány voltál és nem is csóró hogy elkápráztasson egy wellness hétvége. Ki érti ezt?
2023. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Igen fiatal voltam nem voltam csóró ! Küldöld kellett, nyelvtutás kellet, nyelvet akartam tanulni amit iskolában sosem tanultam volna meg.

És gyerek kellett nekem, hogy a már neki van, ne az b*aszott gyerekeit neveljem és Igen lett gyerekem akit jobban akartam mindennél.

26 éves elvált nő leszek, van egy szép egészséges gyönyörű gyerekem aki, az életem része, én sem vagyok csóró és 6 év alatt nem szültem sorba a gyerekeket megálltam egynél. Ha már ennyire én rám lett kíváncsi mindenki, pedig semmi köze a kérdéshez. És nem leszek csúnya sárga fogú kövér malac! Xdddddddd

Van vállalkozásom tudok nyelveket ennyi!!!

És ne jöjjön senki a fogalmazásommal, hogy milyen meg, hogy nem bankár vagyok.....

2023. ápr. 29. 14:09
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Pont így fogalmaz egy bankár :D
2023. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Volt idő amikor boldog voltam vele most nem!!!

Az esélyei érdekeltek, de nekem sokkal több esélyem lesz párt találni.

2023. ápr. 29. 14:12
 37/50 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kellett a gyerek, akkor nem mindegy, hogy kell-e valakinek a vénülő kujon, ha már újra szabadon van? Mit érdekel ez már téged? Savanyú a szőlő?
2023. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Bankár a szakmám, de nem dolgozok benne! Külföldön éltem, nyelv kellett ! Egyetlen cél idegen nyelv elsajátosítása volt, és gyerekem és én kettős állampolgárunk legyünk........ de ne részletezzük már. Nem a kérdéshez tartozik.
2023. ápr. 29. 14:16
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
Bőven van esélye, még 20 évesre is. Aki lehet nem gazdag bankar, hanem csak fodrasz, de a gazdag pasiknak mindegy.
2023. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy miért akar valaki 21 évesen szülni. Előtte az egész élet, gyerek után már soha nem lesz olyan szabad és független valaki, mint előtte. Gondolom így akartad megfogni, hát nem jött össze. Nyilván kevesebb esélyed lesz párt találni, mint a veled egykorú gyerektelen nőknek. A férjednek se sok. Nekem se kéne háromgyerekes férfi. Az egy gyerek még talán belefér, mert én is idősebb vagyok, szóval az én korosztályomban már előfordul, hogy valakinek van gyereke. Kettő határeset, de inkább nem kéne. Három meg kizárt, akkor se kéne, ha gazdag. Azokat el is kell tartani, időt fordítani rájuk (már ha jó apa, olyannal össze se jönnék, aki szarik a gyerekeire). Ami a közös együtt töltött életünkre nyomja rá a bélyegét.
2023. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!