Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belemennétek ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek ebbe?

Figyelt kérdés

Egy srác randira hívott, neten ismerkedtünk meg, már az első naptól kezdve meg volt a közös hang, jól elvagyunk. Rengeteg közös dolog van bennünk. Most fogom majd két hete ismerni, és szombaton lesz a randi. Egy nagyobb város volt az első randi célpontja, amihez az ő lakhelyétől útba esik neki az enyém.

Azt beszéltük, hogy itt nálunk sétálgatunk a városban, esetleg eszünk vagy iszunk valamit ha úgy alakul, megmutatok neki néhány helyet. De sajnos esőt ír, így B tervnek azt beszéltük, hogy elmegyünk abba a nagyobb városba amit alapból megbeszéltünk.

Általában jók a megérzéseim az emberekkel kapcsolatban, emellett egyáltalán nem tűnik olyannak, aki hátsó szándékkal jönne el hozzám, plusz neki majdnem több mint egy óra autó út eljutni ide.

Beülhetek a kocsijába? Én szívem szerint megtenném, a fent említettek miatt, de pár ember elbizonytalanított, hogy semmiképp se tegyek ilyet.

Ti mit tennétek?


2023. jún. 7. 06:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
Az a sok nő akit elrabolnak, bántanak, megerőszakolnak ugyanúgy rossz előérzet nélkül szállt be a pasi autójába, vagy ment fel a lakására.
2023. jún. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Alapszabály, hogy egy első randin csak egy nyilvános helyen (pl. utcán, kávéházban) szabad találkozni, ahonnan bármikor, egyoldalúan le lehet lépni. Másvalaki autójába beülni, különösen településeken kívüli útra, végképp nem szabad. Nemcsak azért, mert erőszakoskodhat veled az illető vagy ilyesmi, hanem azért is, mert eleve meg kell előzni a kellemetlen csapdahelyzeteket, amelyekből nem lehet azonnal kilépni. A neten nagyon könnyű egy álarcot felvenni, s hidd el nekem, saját tapasztalatból mondom, élőben az emberek gyakran egészen mások tudnak lenni. Nekem nem egy olyan esetem volt, hogy a neten valaki szimpatikus volt, aztán az első találkozás tizedik percében már tudtam, hogy nem illünk össze, s onnantól kezdve csak azon járt az eszem, hogy lehetne legsimábban kimenekülni a kényelmetlen helyzetből. Egy teázóban mondjuk mindig mondhatod azt, hogy bocs, nem tudok tovább maradni, hirtelen dolgom akadt, de egy országút közepén erre nem lesz lehetőség.
2023. jún. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

Elsőre üljetek be valahova és akkor látod hogy milyen ember.

Utána meg eldöntöd mi legyen.

Én ültem már be első randin a srác kocsijába, voltak fenntartásaim, de még itt vagyok. Persze jobb az óvatosság. :)

2023. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom, nekem nőként olyan randijaim voltak, ahol a pasi is elővigyázatos volt velem.


A nők is szemetek tudnak lenni, hány meg hány pasit fosztanak ki gatyáig a furfangos nők? Vezetés közben meg hatványozottan ki van téve ennek a pasi.

Én mondjuk normális nő vagyok eszembe se jutna ilyen célból randizni, talán túl magabiztosan is állok az ilyen helyzetekhez ezért vettem észre hogy a pasik is tartanak a nőktől.

Pl volt hogy 400km t utazott a pasi hozzám, mondom oké jelez ha elindult aztán hív ha változás van, a menetidőt meg tudtuk hogy mennyi lesz kb. Nem, ő ragaszkodott hozzá hogy 4x telózzunk útközben hogy hol tart. Mondom oké, legyen így, de furcsálltam hogy minek ez a felhajtás? Mondta hogy sajnos járt már úgy hogy átverték a fejét. Szóval ilyen állat nők is vannak.

2023. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
11/ Azért ezek nem mindennapos esetek. Sőt az gyakoribb hogy valaki a már régóta meglévő párját bántalmazza pl. Legyen óvatos a kérdező, ne a kocsiban mutatkozzanak be egymásnak, de azért paranoiásnak sem kell lenni.
2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32%

Igazából ez orosz rulett. Annyi szarságot lehet hallani, nagyon rosszul is végződhetnek az ilyen sztorik. Én mondjuk ffi vagyok, régebben sokat stoppoltam, nem parázok az ilyesmitől. De egy lány esetében ez más. Ha rokonom vagy ismerősöm lenne, tuti nem engedném, hogy beüljön egy idegenhez, akit a netről ismer csak.

28F

2023. jún. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg inkább üljetek be valahova, vagy sétáljatok, annyira nem mondanak rossz időt. Meg ugy jobban is meg lehet ismerni a masikat mint kocsiban, hisz ott meg a szemebe se tudsz nézni. Esernyő azért legyen!

Én egy időben többször is stoppoltam, szinte mindig férfi állt meg, és sose volt semmi gond, még késő este sem.

2023. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, marad a séta és még majd ami jön mellé...:)
2023. jún. 7. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!