Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a nyár, és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár, és szeretnék sokat programozni. Jó ötlet erre a randizgatás?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom, okkal: nem szeretnék.


Viszont szeretnék ide-oda menni, sok jó hely lett Budapesten (pizzériák, beülős italozós helyek, Római-parton több új hekkes stb.) viszont nem az én pénztárcámra szabadva.


Arra gondoltam, hogy ebből a célból regisztrálok társkeresőn, és több ilyen programozós randit is szervezek. Aztán az első, második randi után mondom, hogy nem egymást keressük.


Mit gondoltok?

Lány vagyok, 27.


2023. jún. 21. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Kis parazita!

Majd egyszercsak otthagy valaki egy csinos kis számlával. 😎

2023. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Micsod életszerű, cseppet sem erőltetett incel provokáció ✨
2023. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Azt hogy idiota vagy. Az ember tarsas leny, szuksege van valakire, akar szex, akar csak a baratsag kedveert. Gondolom be vagy dacolva, hogy eddig nem lovagolt be az eletedbe a kiralyfi, akit a filmek alapjan elkepzeltel. Az elet nem egy FILM. Helyetted senki nem lesz boldog. Olyan ember pedig nincs, aki nem akar boldog lenni.
2023. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Komoly vagy 27F
2023. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha már ingyen kaját akarsz menj a puncs.hura.
2023. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Drága incelke, itt max a többi incelkét tudod átverni és provokálni ezzel a kérdéssel. Eddig azt hittem, hogy legalább egymással összetartotok a nyomorotokban, de ezek szerint még ennyire se futja tőled :D
2023. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha programozni akarsz, akkor van sok tanfolyam, vagy akár egyetemi képzés is. Sok helyre keresnek pl java fejlesztőt, jó ötlet.



(A válaszom kb annyira értelmes mint a kérdés. Az előttem szólók szerintem leírtak mindent ami releváns :D )

2023. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Rossz ötlet, mert ezzel igazolod azt, amikor a férfiak használják ki a nőket.
2023. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Na, meglesz a 10 hígagyú, aki boldogan felül a kamuvonatra hőbörögni? Az első válaszoló nem tétovázott sokat 😂
2023. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kreatívabb hergelésre nem fussa'?
2023. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!