Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt a nyár, és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár, és szeretnék sokat programozni. Jó ötlet erre a randizgatás?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom, okkal: nem szeretnék.


Viszont szeretnék ide-oda menni, sok jó hely lett Budapesten (pizzériák, beülős italozós helyek, Római-parton több új hekkes stb.) viszont nem az én pénztárcámra szabadva.


Arra gondoltam, hogy ebből a célból regisztrálok társkeresőn, és több ilyen programozós randit is szervezek. Aztán az első, második randi után mondom, hogy nem egymást keressük.


Mit gondoltok?

Lány vagyok, 27.


2023. jún. 21. 17:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha már kamukérdéssel provokálsz, legalább ne olyan karaktert találj ki magadnak, aki 27 évesen túl csóró egy halsütödéhez és egy hekkért kívánja prostituálni magát 😂 Borsodtól innen ez egy aranyásónak sem pálya.
2023. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon gyenge provokáció, legközelebb ne legyél ilyen átlátszó, incelkém.
2023. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: egy hekkért prostituálnám magam? Pont írtam, hogy az első vagy a második randi után mondom, hogy NEM lesz több. Ha a társaságomon kívül nem nyújtok ellenszolgáltatást, az hol prostituálás?



Incelkérdés? Miről beszéltek?

A kérdésem valós, valóban lány vagyok, valóban egyedülálló, budapesti, és nem értem miért ilyen hihetetlen ez.


Most láttam egy videóban, 8000ft/kg lett a hekk a rómain, egy pizza a városban 4-5e forint. Nem, 27 évesen nem engedhetem meg magamnak havi 1, max 2 alkalomnál többször. Az nem elég.

2023. jún. 21. 18:05
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze 😅
2023. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igaz vagy sem, undorító egy gondolatmenet..

Komolyan mondom ennél az is tisztább ha közlöd, hogy 10ért leszopod.

2023. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy black hat hacker gondolkodásod van és ez a fajta programozás leginkább az adathalász vagy kémrobot programokhoz hasonlít mivel adatokat gyűjtesz randi előtt, vagy az I love you vírushoz-mivel le akarod fagyasztani a randi partner pénztárcáját-, hogy alkalmas-e a delikvens pénztárcája hekkre. Ha igen akkor igent mondasz a randira hekk reményében. Ergo a gyanutlant randira veszed rá, hogy hekket vegyen neked. Na jó nem igazából a fake embereket testesíted meg akik kihasználják a másikat. Komoly kapcsolatot keresőnek nagy csalódás leszel kivéve ha amolyan white hat biztonsági szakember stílusú aki kivédi a terved és könnyű szerrel mondasz neki igent harmadik és negyedik randira. 😄
2023. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem viccen kívűl volt ilyen csaj ismerősöm, aki azért badoozott, hogy a pasikkal elmehetett ebédelni meg vacsizni. Utána meg nekem ecsetelte hogy milyen bénák voltak meg hogy tényleg azt gondolták lehet közöttük valami. Ráadásul nem is fiatal csajról volt szó, hanem egy negyvenes nőröl.
2023. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

9# Nő vagyok boccsá.


1# voltam.

2023. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Én amúgy nem látok benne lehúzást.

Ha a pasi sóher, az az ő baja.


De egy férfinak is kellemes időtöltés (kellene hogy legyen egy kultúrált országban) ha egy szép, csinos nővel tölthet el egy ebédet/vacsorát kellemes környezetben.

2023. jún. 22. 10:52
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Na ráharapok…


Lényegében átvered és lehúzod egyszerre. Úgy mennek el a kiszemelt áldozatok, hogy vagy a kapcsolat, vagy a szex esélyes a jövőben, pedig abszolút kizárod.

2023. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!