Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyéjszakás kalandból mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandból mennyi az esélye, hogy több is kialakulhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok, és túl vagyok életem első egyéjszakás kalandján. Eddig 2 párkapcsolatom volt, az egyik 4 évig, a másik 2,5 évig tartott, utóbbival fél évet együtt is éltem, de nem működött köztünk egyéb okok miatt. Azóta eltelt 7 hónap, és az egyik szórakozóhelyen találkoztam egy sráccal. Már akkor is nézegetett engem, de én nem szerettem volna a buliban semmit sem tőle. Pár napra rá felkerestük egymást interneten, és elhívott vacsorázni, majd mondta, hogy utána menjünk fel hozzá. Tudtam, hogy mit szeretne, és mivel 7 hónapja nem szexeltem, és egyejszakas kalandom sem volt még, úgy gondoltam kipróbálom, milyen lehet. Az egész este nagyon jól alakult, ahogy azt elképzeltem. Azthittem, ezzel ennyibe is maradt az egész, de a srác másnap írt, hogy ezt folytathatnánk majd, és meg is beszéltük, hogy lejön hozzám a napokban. A problémám az lenne, hogy mivel nekem ez a fiú minden téren megfelel, és eszméletlenül tetszik, félek, hogy szerelmes leszek, ha tovább folytatjuk ezt. Nem tudom, hogy ő mit gondolhat, mi lehet a terve, viszont megkérdezni sem szeretném, mert korai lenne. Én komoly kapcsolatra vágyom, ez egy kivételes alkalom volt, de nem tudnék nemet mondani neki, ha mégegyszer szeretne találkozni. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen árulkodó jelei vannak annak, hogy a fiú tényleg csak szexelni szeretne-e. Sokszor ír hogy jó reggelt, kérdezgeti mit csinálok, mikor találkozunk stb.. először elvitt vacsorázni, de most hozzám szeretne jönni. Hogyan tudhatnám meg anélkül hogy kerek-perec rákérdek, hogy szeretne-e tőlem többet vagy nem?

A válaszokat köszönöm előre is.



2023. aug. 7. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Ismertem egy ilyen párt. Azóta is együtt vannak. (kb. 10 éve)


Szerintem viszont érdemes rákérdezni, hogy mit szeretne. Miért kéne titkolózni már rögtön egy kapcsolat elején?

2023. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"a srác másnap írt, hogy ezt folytathatnánk majd"


Elmondta: folytatni akarja a szexet.


Szerintem kérdezz rá, és mondd el te mit szeretnél, különben nagyon megégetheted magad.

2023. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ezek úgy vannak vele, hogy ha volt egy szex, akkor utána nem dobnak a lecsóba (ha nem voltál kifejezetten szar), hanem még kihasználják addig a lehetőségeket, amíg meg nem unnak / nem jön jobb.

Ha minden téren az eseted, az másnak is az, nem szabad túl sokat várni. Ha lakásra menne, az egyből azt jelenti, hogy csak szexelni akar, immáron fizetés nélkül.

2023. aug. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

3: az élet egyéb területein is ennyire optimista vagy?

Kedves kérdező, nyugodtan kérdezd meg, nála hova futhat ki ez az egész. Ha akar, jön, ha nem akar, nem jön, mert elijesztetted - de ez esteben legalább tutira nem égeted meg magad.

Minden kapcsolat elkezdődik valahol.

2023. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Csak ezen a téren nem vagyok optimista. Nagyon patkány módokon tudnak az emberek egymással viselkedni manapság, hiszen nincs semmiféle következmény vagy társadalmi elvárás, próbálom a kérdezőt figyelmeztetni, hogy ne lógjon a bilibe a keze.

Én fenntartom, hogy aki ennyire erőlteti meg magát, hogy 2. randin már lakásra menne (mindegy, hogy az elsőn volt-e szex), az komoly nem lehet. Nem is ismeri a kérdezőt még gyakorlatilag.

De kérdezzen rá nyugodtan, csak ne magyarázza bele, hogy az "érezzük jól magunkat" meg a "még nem tudom" - ból komoly lesz.

2023. aug. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól értem, nem ajánlott semmilyen randilehetőséget, hanem fel akar menni hozzád.

Egyértelműen szexelni akar csak.

Simán mondhatta volna, hogy menjetek el ide vagy oda aztán a végén még mindig ott lett volna, hogy lehet szex.

Ha megkérdezed, legjobb esetben elmondja, hogy igen laza, semmi kötöttség és elköszönhetsz.

De szoktak az ilyenek hazudozni is komolyat, hogy továbbra is ágyba vihessenek.

Én a helyedben felvetném neki, hogy csináljunk valami szabadtéri programot. Végülis teljesen alap, hogy megismerem a másikat. Ha ezt elutasítja, akkor nincs miről beszélni, kuka.

2023. aug. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Van esély arra hogy esetleg több alakul ki, de ez elenyésző százalékban van így. A többség csak a szexet akarja folytatni inkább.

Érdemes ezt tisztázni előre, mert biztos lehetsz benne hogy te leszel az aki rosszul kijön majd ebből.

2023. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A csajok így szoktak pasizni, nem?
2023. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha akar, jön, ha nem akar, nem jön, mert elijesztetted"


...és emiatt maradnak az emberek hónapokig, évekig a trutyiban, mert szegény férfi nehogy megijedjen tőlünk. :) Szerintem magadra gondolj elsősorban. Aki téged akar, az nem fog megijedni attól, hogy többet szeretnél.

2023. aug. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi lett a folytatása?
2023. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!