Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Szereztetek" már meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szereztetek" már meg olyan pasit aki foglalt volt? Ha igen, hogyan? 2.5 hónapja vannak együtt. Tudom, nem szép dolog.. De nagyon tetszik és szerintem én is tetszek neki.

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 15:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%
#7: A harmadik lennél, vagy a megcsalt nő. Hiába nem szeretnéd.
2023. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
11es: ha szakít vele akkor nem..
2023. dec. 1. 21:42
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
#11: és szerinted ha egy pasinál két csettintéssel el lehet érni, hogy dobja a mostani nőjét, mi a garancia rá, hogy téged nem dobna ugyanígy 3 hónap után?
2023. dec. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak 2.5 hónapja vannak együtt, elég kicsi az esély. Ilyenkor még minden nagyon szép, nem nagyon kacsintgatunk kifelé.
2023. dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogja érted elhagyni.
2023. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Valami ötlet? :)
febr. 10. 20:59
 17/37 anonim ***** válasza:
75%
🤣🤣🤣
febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
69%

"és szerintem én is tetszek neki"

Mik az erre utaló jelek? Csak nonverbálisak vannak? Mennyire erősek és egyértelműek?

Nekem tavaly nyár óta bejön egy foglalt férfi. Egy ideig azt hittem, ez kölcsönös. Még nem olyan rég is pl. úgy köszönt, hogy a mosoly mellé olyan "csibészesen" felhúzta a szemöldökét. Nagyon sok ehhez hasonló volt. De hiába... Ha csak ilyenek vannak esetetekben is, és nem lép semmit, nem kezdeményez, akkor nem tudsz mit csinálni. Gondolom, nem akarsz nyíltan és erőszakosan rányomulni... Sajnálom, tudom, milyen szar ez, engem sem tud érdekelni rajta kívül senki. 😔

febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjunk logikusan. Ha azóta is töretlenül együtt vannak csak nem tetszhetsz neki annyira, hogy számításba jöhetsz. Nyilván azzal lenne mindenki aki jobban tetszik neki, ezek szerint a párja jobban tetszik neki mint te.
febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindketten foglaltak voltunk ( én most is, vele nem tudom mi van azóta).

Jött egy új munkatárs a melóhelyemre, és elkezdtünk sokat beszélgetni. Bennem nem volt semmi hátsó szándék, szimplán barátkozni szerettem volna. Ő akarta, hogy legyen köztünk barátságnál több, ezt meg is mondta idővel, én nem akartam.

Egyrészt nem vagyok az a gerinctelen fajta aki megcsalja a párját, másrészt nem kéne olyan férfi sem aki képes megcsalni/ elhagyni másért a párját.

febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!