Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Szereztetek" már meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szereztetek" már meg olyan pasit aki foglalt volt? Ha igen, hogyan? 2.5 hónapja vannak együtt. Tudom, nem szép dolog.. De nagyon tetszik és szerintem én is tetszek neki.

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 15:03
1 2 3 4
 21/37 mikeXxX ***** válasza:
81%
Az ötlet az hogy dobd fel a pasit ès akkor szakítanak aztán gyere vele össze hogy ne szenvedjen a másik lány aztán várd a karmát ami nem fog felejteni . Sok sikert hozzá 😁!
febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Fuh kérdező nincs esélyed szerintem még szexre se nála ha december óta nem történt semmi. Inkább el kéne felejteni őt. Ami nehéz főleg ha látod gyakran, de ha kolega fel lehet mondani, vagy ismerkedni másokkal. Ha nem szakított vele akkor hiába csinálsz bármit.
febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted a megszerezni? Elszeretni a másiktól?
febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tetszel neki? Nemcsak a te fejedben létezik olyasmi véletlenül?
febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta amikor egy szakban vagyunk szoktam látni hogy engem néz többször is egy nap.
febr. 15. 16:24
 26/37 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg tetszel neki és nemcsak beképzeled akkor nagyon-nagyon egyszerű a helyzet, odamész hozzá beszédbe elegyedtek, a többi már adja magát. Ez csak akkor nem működik ha valójában nem tetszel neki, neked kell tudnod, hogy mi az igazság.
febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

#25 De ez minden? Semmi más nem történik? Még egyéb nonverbális jelzés sem?

Sajnos ez így még "az enyémnél" is kevesebb, ebből szinte biztos nem lesz semmi.

#18

febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Pár hónapja mondtam neki hogy tetszik. De barátnője van sajnos.
febr. 16. 13:59
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Téged néz? Ennyi? Hajjaj, remélem védekeztetek😂

Inkább növessz gerincet és keress szingli pasit.

febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt ugye tudod hogyha bámulod akkor automatikusan rád néz, vagy azt hogyha fél tőled mivelhogy tudja, hogy az eseted akkor azért néz rád, mert attól tart "rámászol" és inkább szemmel tart? Nem biztos egyáltalán, hogy mint nő tetszel neki, de ha úgyis van 4,5 hónapja van párja és tuti, hogy ő sokkal jobban tetszik neki, sőt kedveli, akár szereti. Nem fogja érted elhagyni, sokkal több minden köti össze vele mint veled.

Tegyük fel lefekszik veled egyszer-sokszor... Még akkor se szakítana vele több mint valószínű.

Az meg fix hogyha megtenné téged ugyanúgy megcsalna, elhagyna más nő miatt, talán a mostani párjával "csalna vissza" tehát szerintem se éri meg "megszerezni" őt.

Amúgy ha tényleg, de tényleg oda lenne érted akkor már nem lenne vele hanem veled.

Fölöslegesen tervezgetsz, vársz rá.

Inkább ezt a bugyuta álmodozást abba kéne hagyni magad miatt, mert csak ráfizetsz-ráfizetnél piszkosul.

Azt is lefogadnám, hogy neked azért tetszik annyira, mert elérhetetlen, egyfajta trófea és ha "megkapnád" végre fele annyira se örülnél neki, mint kéne.

febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!