Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Szereztetek" már meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szereztetek" már meg olyan pasit aki foglalt volt? Ha igen, hogyan? 2.5 hónapja vannak együtt. Tudom, nem szép dolog.. De nagyon tetszik és szerintem én is tetszek neki.

Figyelt kérdés
2023. dec. 1. 15:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk ha tud róla, hogy tetszik és ennek ellenére nem lép semmit akkor ez van. De mondjuk ha már mondtad neki, hogy tetszik akkor tehetsz még egy lépést, kérdezz rá, hogy csak nézni akár téged vagy lép is valamit. Ez már felhívás egy keringőre és ekkor sem tesz semmit akkor nyugodtan el lehet felejteni. Vagy annyira töketlen vagy tényleg nem vagy számára annyira izgató.
febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass 31-re, okorseget irt. Ugyan miert alaznad meg magad miatta? Nem talal teged elegge vonzo nonek azért nem lep feled, azert nem mondta, hogy kolcsonos az erzes, azert van meg baratnoje most is.

Az az igazsag hogy hiaba szedned el a baratnojetol biztos hogy lenne benne egy adag buntudat, vagy nem heverne ki azt a kapcsolatot es nem mukodne veled a kapcsolat. Nem eri meg olyan pasassal se kikezdeni aki nemreg szakitott plane nem olyannal, aki az egyikbol a masikba ugralna. A megcsalas egy dolog (undorito valljuk be!), de megha nem is hutlenkedne se veled, se miattad akkor se aratnal sikert. Az, hogy rad nez, bamul keves nagyon hiszen megvolt a lehetosege honapokkal ezelott es nem teged valasztott. Miert akarsz potlek, bufelejto lenni, vagy a masik (= szereto) amikor mas pasinak a #1 lehetsz? Ne nezesd le magad kerdezo egyetlen pali miatt se, egyikse er annyit! (:

febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
39%
32es barátom neked se volt még nőd az szinte biztos. Nem írok ökörséget, ha már egyszer a nő mondta neki, hogy tetszik akkor azt is mondhatja, hogy jöhet több is. Nekem nem egy nőm volt úgy, hogy ők jelezték, hogy kellenél én pedig volt, hogy belementem és volt, hogy nem. Az ilyet, hogy "csak nézni akarsz vagy többet is" lehet viccesen mondani, nem fognak ezért lenézni, csak esetleg a te agyadban. Ha pedig ekkor sem lép akkor tuti ennyi a produkció. Mi ezen az ökörség? Egy magabiztos, jól kinéző, kiegyensúlyozott lelkű nő ilyenből nem csinál problémát, mert tudja, hogy megteheti. Vannak félénkebb pasik akiknek olykor kell egy kis lökés. Te meg szerintem még tanulj a nőkről.
febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de leirtam, hogy miert ne adjon neki ujabb loketet. Nem tudom mit nem lehet rajta felfogni. Azt amugy vagod, hogy a pasasnak tobb honapja baratnoje van? Miert tegye oda magat a kerdezo megegyszer amikor nyilvanvalo, hogy a ferfinak igazan nem jon be? En ezt nem ertem. Ha nagyon tetszene neki akkor legalabb mar nem lenne kepben a baratno.

Te nem nezel vissza arra a szemelyre aki rad nez? Az, hogy visszanez, rapillant baromira keves foleg meg egyszer irom, hogy baratnoje van. Szoba kene elegxedni neki a kerdezovel mert tudja, hogy van nala eselye honapok ota. Ha o azota se lepett fele akkor nincs eselye es foloslegesen kezdemenyez ismet nem lesz sikeres. Nah de tessek hallgasson rad nezesse le magat, hadd beszeljenek rola meg a kollegak is milyen ketsegbeesett egy foglalt pasas miatt. Vagy hadd vigye agyba aztan dobja ki. Nem az en eletem, ha neki er annyit egy ferfi akkor hajra...

febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem akarok nyomulni.. Azért is mertem elmondani neki hogy tetszik mert előtte láttam hogy nézett többször is. Az meg hogy kapcsolata van nem azt jelenti hogy az a kapcsolat tökéletes szerintem. Hány kapcsolat marad meg évekig? Kevés. Igen, tudom, lehet felesleges, hülyeség várni rá. Csak nehéz elfelejteni.. Olyan jól néz ki..
febr. 25. 09:23
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo nekem is van olyan ferfi az "eletemben" aki nagyon jol nez ki es nem lesz belole semmi pedig szinglik vagyunk mindketten. Nem kaphatsz meg mindenkit, mindent. Ez egyfajta lecke/teszt neked, hogy mit teszel, mire vagy kepes és annak lesznek kovetkezmenyei.

"Jol nez ki" valogathat nok kozott, lehet hutlen mar most a baratnohoz csak nem veled, talan pont az ellenkezojet csinalja. Aakrmennyire ugy erzed, hogy felejthetetlen a pasi lepj tul rajta es rakd el a fiokba "jol nez ki es ennyi" címen, mert nem eri meg magaddal kicseszni miatta.

Inkabb valts munkahelyet, vagy ra se nezz meg akkor se ha o nez teged. Most nehez, de par ev mulva maskepp fogod gondolni, sot kineveted onmagad milyen buta voltal "jol nez ki" miatt. Hidd el!

febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ha csillogó szemekkel beszélgetne, együtt lógna veled és lezárta volna a kapcsolatát, akkor azt mondanám, hogy van esély, csak dobd be magad. Viszont így, hogy még csak rád sem hederít pár lopott pillantáson kívül, még azt sem lehet kijelenteni, hogy egyáltalán bejössz neki... Ez az egész nagyon gáz szerintem, jobb lenne elfelejteni a pasast, majd tovább lapozni!
márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!