Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már három napja nem jelentkezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már három napja nem jelentkezik. Mit tegyek? Engedjem el inkább?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyjából egy hónapja ismerjük egymást. Vagyis igazából régebb óta a közös munkahely miatt, de igazán csak egy hónapja kezdtünk el ismerkedni. Ő egy arab srác, rendkívül tisztelettudó, és nagyon megvan köztünk az összhang. Nem lett kimondva, és nem is firtattuk, hogy akkor mi most együtt vagyunk-e vagy sem, szimplán csak jól éreztük magunkat a másik társaságában. Amikor csak tudtunk, találkoztunk munkán kívül, telefonáltunk stb. Azonban most mindketten hazautaztunk, és csak két hét múlva találkoznánk legközelebb. Nem is ezzel van a probléma. Hanem azzal, hogy ő tudtomra adta még mielőtt elment, hogy kevesebbet fog tudni írni, mert a családjával van stb stb. Én ezt el is fogadtam, hiszen természetes, hogyha hosszú idő után hazalátogat, nem a telefonját fogja nyomkodni, hanem velük foglalkozik. Aztán egyszer csak rám írt, hogy nagyon hiányzom neki, és amint lesz ideje fel fog hívni. Nagyon örültem, hiszen nagyon-nagyon hiányzik, és a két hét még nagyon hosszú időnek tűnik.. Na most. Mióta ezt leírta, eltelt több, mint három nap. Azóta se kép se hang. Én értem, hogy elfoglalt. De 24 órából áll egy nap, nem igaz, hogy 5 percet sem tud rám szánni a napjából. Kicsit dühítő az egész. Vagy ennyire nem érdeklem? Vagy csak túlreagálom?
dec. 25. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én ezt el is fogadtam, hiszen természetes, hogyha hosszú idő után hazalátogat, nem a telefonját fogja nyomkodni, hanem velük foglalkozik"

Elfogadtad, hogy nem ér rá. Ha nem keresett volna, még mindig megértő lennél. Kár, hogy keresett, most boldogtalan és elégedetlen vagy.

dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Szólt, hogy nem lesz ideje erre te mégse érted meg.
dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

1. Teljesen más kultúra.

2. Náluk erős kötelék, szigorú szabályok érvényesek.

3. Nem hiszem, hogya családja előtt legális a barátságotok.


Egészen másként gondolkoznak a nőkről, gyerekről, családtól, mindenről.


Vadásznak a honi lányokra, nőkre, ugródeszkának, hogy mielőbb megszerezzék az állampolgárságot.

Nem látsz körülöttük arab nőket.


A mi felfogásunk szerint linkek, ugyanis a nem

Muszlim nőnek tett ígéret semmis. Lenéznek.


Bármit mond, a vér nem válik vízzé.


A helyedben nem erőltetném. Arabokkal csak ráfaragsz.

dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igazad van, ha valaki fontos, akkor az ember alig várja, hogy kommunikáljon a másikkal. Megértem, hogy zavar. Három nap tényleg elég sok idő. Ha az ember szerelmes, akkor fél nap is sok.
dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy az állampolgárságra hajtana, hiszen nem Magyarországon ismerkedtünk meg, és nem is itt dolgozunk.

És igen, elfogadtam, hogy kevesebbet fog majd írni. Na de semmit? Napokon keresztül? Nem várok regényeket. Csak, hogy egy hangyányi kommunikáció legyen köztünk, ha már találkozni úgysem tudunk..

dec. 25. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondok valamit. Mar egy oserdoben is a telefonjat nyomkodja mindenki egesz nap, Kozel-Keleten vegkepp. Jol gondolkodj el ezen. Pl mit takar a csalad nala.
dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A családja körében nem tud. Nem vagy velükbeli., nem fogadnák el, hogy nem vagy arab.
dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg: egy “kedves”, “ragaszkodó” arab fiúval még kapsz cca. 30 fős családot, ahol te lennél a papucs az ágyalatt. Nem veszik ember számba a nőket.
dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor itt, ha jól értem az a probléma hogy a családja miatt nem ír? Mert nem fogadnák el, hogy egy magyar lánnyal beszélget? Nekem ez akkor sem kifogás.. Ha nagyon akar, tud írni akár a wc-n ülve is, vagy lefekvéskor, amikor már senki nincs körülötte.. Meg lehetne ezt oldani.
dec. 25. 23:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, ne ragadjunk le az "arab" tényezőnél. Tudom, hogy más kultúra, más szabályok stb. Itt most nem ez a lényeg.
dec. 25. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!