Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elengedjem, ez a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem, ez a helyes döntés?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok, 3 gyerek anyukája. 1 éve váltam el, mert 18 év után kiderült hogy megcsal a férjem.nem volt jó házasság, nem értékelt soha! Még így is nehezen, de túl tettem magam rajta. Nem igazán kerestem párt, de egyszer csak bejelölt egy régi iskolatársam a középsuliból a Facebookon. Elkezdtunk beszélgetni, kivel mi történt, hiszen eltelt több mint 20 év. Végig beszelgettük a délelőttöt,kiderült hogy színész lett, hiszen mindig is rajongott az irodalomért. Kedves, érzékeny ember,okos,sokszínű. Meg aznap délután eljött a munkahelyem elé,nagyon meglepett, és hozott nekem egy szelet csokitortat,csak néztük egymást, semmi értelmeset nem tudtam kinyögni 🙂. Tehát minden olyan gördülékeny és filmszerű volt. Jól alakult minden, működött a kémia is, egész nap irogattunk egymásnak, talalkozgattunk. Eltelt így egy pár hét, belé is szerettem. De aztán kiderült valami, amit nagyon nem tudok elfogadni, mégpedig az hogy függősége van, drogozik. Nem látszott rajta,nem is titkolta, de nem vettem észre...

Akkor megváltozott minden, ugyanis én nem tudok egy ilyen embert felvallalni. Mivel szerettem egy ideig még összejártunk, de titokban. 3 gyerekem van, milyen példát mutatnek ezzel nekik ha egy

drogfüggő férfit választanék, hisz ők is részesei ennek, találkoznak vele, ez elkerülhetetlen! Időközben bevonult egy elvonóra, 4 hónapot töltött ott, mert már ő sem akarta ezt az életet élni. Mikor hazajött, felkeresett,hívott magához, hogy beszélgessünk. Nem mentem el... ezek utan közölte, hogy hagyjuk ezt abba, mert már ez egyikünknek se jó, mivel ö nem titkos kapcsolatot akart,én pedig igen. Szerettem, ezért nem tudtam elengedni, pedig már rég tovább kellett volna lépnem de nem megy, nagyon rossz nélküle...

Lehet kicsit kusza, és hosszúra sikerült, de jobb kiirnom magamból! Jól teszem hogy elengedem? Nagyon nehéz...


dec. 26. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen engedd el, 3 gyereked van. Drogossal nem jó tenni magad egyáltalán.
dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Hát azért színészek, celebek stb közt nem olyan ritka, hogy "besegítenek" ezzel - azzal. Hogy engedd e el az pedig azon függ le e szokott, le tudta e tenni. Ha igen akkor egy esélyt adhatsz, persze tőled függ akarsz e adni. Viszont az is igaz, hogy abban a közegben gyorsan vissza kerülhet.
dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!