Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként csak szexkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként csak szexkapcsolatot keresek, ez így normális?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz, bocsi.


Volt egy születési testi hibám, ruhával takarható volt, de gátlásos voltam, ruha nélkül nem mertem mutatni, strandra sem járhattam. Nem vagyok valami jó nő, tizenévesen is alig akadt akivel összejöhettem, de 1-2 hónapnál tovább nem tartott, mert tudtam h szex nem lehet.

Húszas éveimben inkább már nem is próbálkoztam, nekem sem volt jó, másnak sem. Semmi problémám amúgy, diplomám van, bulizni is szerettem anno, vannak barátaim akik jófejnek tartanak, középvezető munkám van. De párkapcsolat 0, nem kerestem, és mivel annyira szép sem vagyok, nem is talált meg.


Aztán végre sok utánajárással, nagyon sok spórolással összejött egy műtétre, ahol megoldották a problémám. Sok vágásom van, szépen gyógyultak, de már nem is érdekel, örökre velem maradnak.


Új életem lett, önbizalmat kaptam, lefogytam 10 kg-ot, és végre megnéznek a pasik. Nem, nem epekednek utánam, de végre leadtam a gátlásaimat, és hoszabb kapcsolatom is volt.


A kapcsolatnak vége lett, a harmincas éveim közepén vagyok, és azt érzem, hogy szeretnék ismerkedni, szexelni jó pasikkal. Minden ilyen kimaradt a huszas éveimből. Kicsit szabadnak lenni, élni, élvezni az életet. Nem, nem akarok 50 pasival lefeküdni, és nem is csak az a lényeg, de most olyan jól esik, hogy számításba vesznek, sokkal jobb pasik, mint anno.

Ha komoly kapcsolat lesz, annak is örülök, ha nem az sem baj. De ott a másik érzés, hogy ezért a férfiak csak olyannak tartanak, elkönyvelnek egy ribinek.



Nőként ez nagyon gáz? Úgy érzem, most akarok tapasztalatot gyűjteni.



dec. 28. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szia, abszolút nem gáz. Olyan pasit keress, akiknek nincs családja, így a te lelked is tiszta marad. Ne szégyelld, ha erre van szükséged, hát tedd ezt. Sok sikert.
dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Addig míg nem foglalttal mászol ágyba senki sem dob rád követ képletesen.
dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

A kérdésedre a válasz, "igen!".

Viszont nem ártana felkeresned egy pszichiátert a magadról kialakított képet összelegózni!

dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ezzel baj, viszont olyat keresd aki csak veled szexelne inkabb, vagy baratsag extrakkal van benne.
dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Noren1989 ***** válasza:
23%

Sajnos igen.


Aki ennyire értékeli magàt, azt a környezete is ennyire fogja.

dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Komoly kapcsolatban is lehet tapasztalatot szerezni..
dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Semmi gond nincs ezzel. Élvezd ki, amíg teheted :D Én végigszexelget(t)em a húszas éveimet jobbnál jobb pasikkal és kicsit sem bánom. Jobb, mint a legszebb éveimet elpazarolni házasságra.
dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
#5 mi köze az önértékeléshez annak, hogy valaki szeret szexelni?
dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
37%
Na vajon?
dec. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
#9 nekem teljesen rendben van az önértékelésem és sok pasival szexeltem már. Nem tudom, hogy függ ez össze. Nem azért szexeltem sok pasival, mert ne tartanám magam elég jónak kapcsolathoz (túl jó is vagyok hozzá🤣), csak szeretem az újdonság varázsát.
dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!