Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként csak szexkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként csak szexkapcsolatot keresek, ez így normális?

Figyelt kérdés

Lehet hosszú lesz, bocsi.


Volt egy születési testi hibám, ruhával takarható volt, de gátlásos voltam, ruha nélkül nem mertem mutatni, strandra sem járhattam. Nem vagyok valami jó nő, tizenévesen is alig akadt akivel összejöhettem, de 1-2 hónapnál tovább nem tartott, mert tudtam h szex nem lehet.

Húszas éveimben inkább már nem is próbálkoztam, nekem sem volt jó, másnak sem. Semmi problémám amúgy, diplomám van, bulizni is szerettem anno, vannak barátaim akik jófejnek tartanak, középvezető munkám van. De párkapcsolat 0, nem kerestem, és mivel annyira szép sem vagyok, nem is talált meg.


Aztán végre sok utánajárással, nagyon sok spórolással összejött egy műtétre, ahol megoldották a problémám. Sok vágásom van, szépen gyógyultak, de már nem is érdekel, örökre velem maradnak.


Új életem lett, önbizalmat kaptam, lefogytam 10 kg-ot, és végre megnéznek a pasik. Nem, nem epekednek utánam, de végre leadtam a gátlásaimat, és hoszabb kapcsolatom is volt.


A kapcsolatnak vége lett, a harmincas éveim közepén vagyok, és azt érzem, hogy szeretnék ismerkedni, szexelni jó pasikkal. Minden ilyen kimaradt a huszas éveimből. Kicsit szabadnak lenni, élni, élvezni az életet. Nem, nem akarok 50 pasival lefeküdni, és nem is csak az a lényeg, de most olyan jól esik, hogy számításba vesznek, sokkal jobb pasik, mint anno.

Ha komoly kapcsolat lesz, annak is örülök, ha nem az sem baj. De ott a másik érzés, hogy ezért a férfiak csak olyannak tartanak, elkönyvelnek egy ribinek.



Nőként ez nagyon gáz? Úgy érzem, most akarok tapasztalatot gyűjteni.



dec. 28. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

#9:


Miért a nő a ribi, de a férfi soha a férfiak szemében? De persze a férfi végigqrhassa János-várost és ő róla nem gondolod, hogy hímringyó.

Kettős mérce jelen.

dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Alul értékeled magad. Értékes ember vagy! Ezt soha ne feledd! Talán van 1-2 jómadár akik ennek ellenkezőjét állítják vagy gondolják. Mindenkinek van ilyen ember a környezetében. Ha már önbizalomhiány létezik, akkor nem meglepő módon léteznek önbizalomdömpinges egyének is. Az aranyközéputat kellene megtalálni. Bár aki folyamatosan abban a hitvilágban él, hogy ő a faxa gyerek, arra nem hat semmi. Vagy csak szinttartásként nem foglalkozik a kritikusokkal. Én sem igazán látok bele a gondolkodásukba. Ez egy folyamat talán. Nem megy csettintésre. Olyas valakit kell találnod, aki oda meg vissza van érted.
dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
#11 a nőnek nincs joga élvezni az életet, menjen hozzá az első jelentkezőhöz 17 évesen és kész!! Rá se merjen nézni más pasira. *Eközben férfiak és az önmegtartóztatás: most szülte meg a gyermekemet a feleségem és már 2 hete nem szexeltünk, ideje prostihoz menni…*
dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
28%
Kicsit sem gáz. Szerintem az sem ha foglalt pasi kell neked esetleg. Mert ha te mondjuk nem akarnád vele mégse,mással úgyis megteszi,akkor nem mindegy? Éld az életed,és nyilj ki!
dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
51%

#13:


Tudom nagyon jól.

Én nem tudnék csak szexkapcsolatban lenni, vagy barátság extrákkal fajta viszonyban, de soha nem néztem le azokat a nőket akiknek megy!

Nagyon jól teszik, ne hogy már a férfiaknak mindent szabad, ők a királyok ha végigmennek 50-100 nőn, de a nők mocskos ribizlik ha mégcsak kevesebb férfival is voltak együtt.

Hányinger jön rám a férfiak beszédeiről, hogy csak az az értékes, önbizalommal, önbecsüléssel teli nő, aki szűzies, vagy alig volt partnere.

Holott őket hamarabb megcsalják átlagban pontosan a "lotyókkal" merthát azok tapasztaltabbak.

dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

15 erről egy film jutott eszembe amiben a főszereplő ecsetelte a nők és férfiak közti különbséget. Így szemléltette:

Férfi:-Debil vagy, de jó veled a szex!

Nő: Hogy mondtad? *Pofon

----

Nő:-Debil vagy, de jó veled a szex!

Férfi:-király! *Csók

dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%
itt majd minden pasi meg akar majd dugni
dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Szia! Ismi?
dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
Hány privátot kaptál?
dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


19-esnek: meglepődhetsz, de 6 privátot kaptam eddig, abból 4 akar "ismerkedni", a másik kettőtőt tanácsokat kaptam.

dec. 29. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!