Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randira is magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira is magához hív el, ez nektek mit jelentene? (További furcsaságok bővebben)

Figyelt kérdés

Első randi gyors volt és teljesen spontán, nem volt időm aznap többre.

Az első furcsaság az volt, hogy át sem ölelt, mikor találkoztunk, csak két puszi, pedig jópár hónapja már online ismerkedtünk. Rákérdeztem, azt mondta, nem akart letámadni …

A következő, hogy semmivel nem kínált meg akkor, egy pohár vizet sem kaptam.

Aztán jöttek a női ruhák a lakásban és egy hajcsat az éjjeli szekrényen. Elvileg egy nőtől béreli a lakást, de akkor is, mit kerestek ott a cuccok valójában. (Azt mondta, ott maradtak, a csatról meg fogalma sincs …)

Mindezzel együtt ő szeretne hozzám tartozni és adjunk időt, meg az idő eldönti, aztán mi, szóval teljes zavar :)))

Megbeszéltünk egy adott napot, hogy akkor talizunk, de ő már írt, hogy ma is menjek, mert én oda vagyok érte és nem érti, akkor miért várok.

Erre fogtam magam és kidobtam a francba ezt az embert, úgy érzem, ez sehova nem vezet, vezetne.


dec. 28. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol egy idota, jol tetted.
dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltünk egy adott napot, hogy akkor talizunk, de ő már írt, hogy ma is menjek, mert én oda vagyok érte és nem érti, akkor miért várok."


:DDD


Nagyon jól tetted hogy kivágtad. Egy percre se bánkódj! Sok sok kellemetlen élménytől kímélted meg magad, rosszabb esetben bajtól és szenvedéstől.

dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1

#2

Én is így gondolom, egy randi után elköszöntem :)

dec. 28. 20:45
 4/17 Crisopher ***** válasza:
100%
Szexet akart csak
dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

De x hónapon keresztül ő erősködött, hogy kapcsolatot akar, én pedig többször jeleztem, nem megyek bele szex kapcsolatba, nem nekem való.

Viszont úgy tűnik, átvágott :(

dec. 28. 20:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen zavaros ellentmondásos embertől nemhogy szexet vagy kapcsolatot, de még csak vásárolni sem érdemes, vagy csak úgy elhinni amit mond. Ez ilyen piti kisstílű csaló emberek stílusa, aki ha tehetné átverne és lehúzna bármiben. Morális gát zéró. Az a szerencse hogy ez még buta is mellé, azért nevettem ki korábban a nagyon béna manipulációs kisérletét. Ha kicsit is intelligensebb lenne, már veszélyes lehetne másokra is. Szerencsére szó nincs ilyenről. És tényleg jó hogy megszabadultál tőle.
dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6, miből derült ez ki számodra, kifejted picit?

Amúgy igen, lehet, hogy ilyen, sőt …

dec. 28. 21:05
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatni emberismeret, de akkor hogy konkrét legyek felsorolok pár jelet amiből akaratlanul is nagyon hamar erre jutottam:


1. gyors és spontán randi, ez nem mindig jel, de sokszor a gyors és spontán dolgok is beugratás gyanusak

2. nem akart letámadni magyarázkodás az elmaradt ölelésre, holott később meg pontosan úgy jön át hogy le akar támadni, csak másképp, szóval ellentmondás a szavakban és tettekben

3. ez a nem kínál semmivel ez is eléggé empátiahiányos, erősen red flag hogy mindenki csak az ő céljait szolgálja eszközként

4. szintén a nem kínál semmivel, áthágja a randiszabályokat is, általában nem sok jót jelent ha valaki mások róvására ügyeskedik, jelen esetben a tiédre hiszen te maradtál szomjas

5. női ruhák hatalmas red flag, főleg hogy még csak el se rejti, ennyire néz hülyének hogy majd kimagyarázza, az én tippem hogy van ott még másik nő is

6. ködös zavaros hozzáállás, nem akar semmit de szeretne hozzád tartozni önellentmondások wtf

7. megbeszélt randinap előtti bepróbálkozások, semmibe veszi a megbeszélt dolgaitokat és a te érdekeidet is háttérbe tolja a saját spontán piti vágyaiért

8. menj oda, ergó a lakásán randi, no komment :D nagyon low

9. ez a primitív manipuláció hogy te nagyon oda vagy érte menj csak oda nem bírod türtőztetni magad, ez a legjobb mind közül :D baromi veszélyes dolgokat jelző red flag lenne, ha kellő intelligenciával párosulna ez a fajta manipulatív és aljas hozzáállás

10. figyeld meg fog még jönni írogatni értetlenkedni meg hogy adj még esélyt, lelkizsarolni, hacsak nem tiltottad le végleg


Szóval így pontokba szedve ezek, de bizonyára van még sok minden amit kihagytam vagy nem esett le nekem sem. Két lábon járó red flag gyűjtemény az ember.

dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Letiltottam. Egy randi elég volt.


Amúgy mindenben igazat adok, de a gyors randi miattam volt, én nem értem rá …

dec. 28. 21:18
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, a 2. pontot nagyon eltaláltad.

Kimért volt az elején, de aztán ment volna a tapera és más is, ha hagyom, csók nélkül …

ez nagyon low, igen :(

dec. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!