Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randira is magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira is magához hív el, ez nektek mit jelentene? (További furcsaságok bővebben)

Figyelt kérdés

Első randi gyors volt és teljesen spontán, nem volt időm aznap többre.

Az első furcsaság az volt, hogy át sem ölelt, mikor találkoztunk, csak két puszi, pedig jópár hónapja már online ismerkedtünk. Rákérdeztem, azt mondta, nem akart letámadni …

A következő, hogy semmivel nem kínált meg akkor, egy pohár vizet sem kaptam.

Aztán jöttek a női ruhák a lakásban és egy hajcsat az éjjeli szekrényen. Elvileg egy nőtől béreli a lakást, de akkor is, mit kerestek ott a cuccok valójában. (Azt mondta, ott maradtak, a csatról meg fogalma sincs …)

Mindezzel együtt ő szeretne hozzám tartozni és adjunk időt, meg az idő eldönti, aztán mi, szóval teljes zavar :)))

Megbeszéltünk egy adott napot, hogy akkor talizunk, de ő már írt, hogy ma is menjek, mert én oda vagyok érte és nem érti, akkor miért várok.

Erre fogtam magam és kidobtam a francba ezt az embert, úgy érzem, ez sehova nem vezet, vezetne.


dec. 28. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a csók nélküliség, az a típus akikre asszociáltam a leírásodból, valóban viszolyog a csóktól is, és hát nem véletlen.

Egyébként ne emészd magad, nem a te hibád, és főleg nem téged minősít ez az egész eset. Online ismerkedés, nem tudhattad mi vár. Ez általában csak élőben derül ki. Te nem maradtál benne a méltatlan szituba hanem hamar átláttad és lezártad, szóval megtetted amit kell. Sok sikert a következő jelölthöz, ennél már bizonyára csak jobb jöhet :)

dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙏🏻
dec. 28. 22:01
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, miért viszolyog ez a típus a csóktól? Mire gondolsz itt?
dec. 28. 22:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek a valódi intimitástól, és kerülik mint a tüzet. Pontosan úgy, ahogy a valódi, őszinte érzelmeket is. Taperolni perverz módjára bárkit lehet, az jóleső érzés nekik is, sőt még nyeregben is érzik magukat tőle. Ellenben ha csókolózol valakivel, annak te őszintén kiadod magad közben. Ráadásul tart tőle hogy leleplezi magát hogy milyen ember is valójában.

Nagyjából ezekre tudok most gondolni.

dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Uhh, értem.

Köszi, ezer hála.

dec. 28. 22:19
 16/17 anonim ***** válasza:

En hazas vagyok, es sosem szerettem csokolozni. A felesegemmel sem.


Akkor most en is csak kihasznalom az asszonyomat a pnciert cserebe?


Ekkora hulyeseget osszehordani itt...

dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem hülyeség.


Egy percig nem lennék a feleséged, ha nem tudnék veled csókolózni :)

dec. 29. 02:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!