Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudtam a lánynak mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a lánynak mert még nem tudom hogy mit érzek iránta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eltoltam két nappal egy programot mert azt hiszem hogy ő többet érez irántam, viszont nekem még nem alakult ki iránta komolyabb érzelmem , és magam sem tudom hogyan ezt kezelni.
jan. 3. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És két nap múlva tudni fogod? Tisztázni kellene vele a helyzetet, nem bújkálni.
jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismeritek egymást, hány randitok volt?
jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
7-8 találkozó, csók is elcsattant már viszont nagyon sok mindenben különbözünk, és sok mindenről máshogy gondolkodunk ami engem kicsit megijesztett ezért bizonytalanodtam el hogy nem tudom tudnánk-e működni.
jan. 3. 12:51
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A tapados nők természetes is hogy taszítók kiábrándítók lehozók.
jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor beszélj vele erről.
jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kiábrándító, sőt . De hosszabb távon nem tudom hogyan tudnánk együtt működni, ennyire ellentétes gondolkodással
jan. 3. 13:00
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem az lenne akkir felfelé kusznál érzelmileg nem le.
jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne hitegesd, ne rabold az idejét, hanem búcsúzzatok el egymástól.
jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező, hogy bújócskát játszol, 5? Tessék megmondani neki, hogy vége az ismerkedésnek, mert nem érzed ugyanazt, mint ő és nem is fogod.
jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 5 éves, csak az elején én szerettem volna jobban a dolgot és nagyon jól éreztem magam, az utóbbi két találkozó viszont az átlagostól rosszabbul sikerült leginkább azért mert nagyon sokat beszéltünk magunkról és kiderült hogy szinte teljesen az én ellentétem ami hosszabb távon nem tudom hogy működhet-e, ez a próbáljuk meg dolog pedig nem tudom mennyire egészséges!
jan. 3. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!