Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hazudtam a lánynak mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a lánynak mert még nem tudom hogy mit érzek iránta, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eltoltam két nappal egy programot mert azt hiszem hogy ő többet érez irántam, viszont nekem még nem alakult ki iránta komolyabb érzelmem , és magam sem tudom hogyan ezt kezelni.
jan. 3. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semennyire ha nem fűl hozzá a fogad y ha bizalmatlan vagy a jövővel kapcsolatban.
jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És milyen téren az ellenteted?
jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még nem a gyerekvállalásról beszélgettünk, de az ilyen apró dolgokban mint teljesen más zenét szeret, én inkább a nyári meleget szeretem ő azt mondta kifejezetten utálja, inkább a látványosságokat szereti én annyira nem vagyok oda a városnézős napokért és hasonlók, nem szeret vásárolgatni még én kifejezetten szeretek elnézelődni és venni magamnak vagy akár a leányzónak ezt azt és hasonló dolgok.
jan. 3. 13:47
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd az egészet.
jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olyan embert nem fogsz találni, akivel mindenben passzoltok, és te itt most olyan apróságokat említettél, ami nem kellene, hogy probléma legyen. Hozzátenném, hogy nem kell mindent együtt csinálni.
jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, én nem látom, hogy ezek akkora nagy különbségek lennének. Nincs két teljesen egyforma ízlésű ember. De ha neked ez fontos és zavar, akkor jogod van kilépni. Csak legyél vele tisztességes és ne hitegesd.
jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Hazudtam a lánynak mert ..."

Ha már hazudtál, akkor semmi értelme folytatni.

jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!