Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozásnál lényegretörő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozásnál lényegretörő a szögletes fej megléte?

Figyelt kérdés
jan. 24. 08:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

35 "Szerintem a kutya valahol középen van elásva. Vagyis a férfimodellek vonzák a nőket, egyéjszakásra leginkább ilyen pasit akarnak a nők, de komolyabb kapcsolatra alacsonyabb kaliberűt mert félnek, hogy megcsalja őket az ilyen pasi mivel rengeteg lehetősége van félrelépni."


Ezzel is az a baj hogy oké elolvasod a fórumon mint a nagy igazságot, de találkozol, beszélgetsz emberekkel és ellenpéldákkal fogsz találkozni.


Van olyan nő ismerősöm akire eddig igaznak tűnik ez amit írtál. Viszont van fordítottja is akinek a jelenlegi barátja kb úgy néz ki mint egy modell, profi sportol, kb 195centi, stílusos, jófej, sikeres. És sokkal jobban bánik a lánnyal mint az előző, kevésbé vonzó srácok. Olyat is tudok amikor egy kapcsolatban a srác kevésbé volt vonzó mint a lány, aztán mégis ő csalta meg. Olyat is tudok amikor egy kifejezetten szép lányt úgy csaltak meg, hogy a lány akivel a srác felrement kevésbé volt vonzó mint a barátnője.


Rengeteg hasonló dolog jut még eszembe csak nem akarom leírni mert sok idő és ezen az oldalon haszontalannak tűnik leírni. De menj ki, beszélgess emberekkel és rengeteg dolgot fogsz tapasztalni véleményem szerint.


(Ez még így nem hallottam hogy "a kutya közepén van elásva":D)

jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Fórumok olvasása alapjan bemondani hogy "én értem a nőket" vagy "én értem a ferfiakat" sztem nagyon fura dolog.


Amikor valaki egyetemre jár, akkor pl mindig keresi azokat az oktatókat akik nem csak az elméletet tudják hanem a gyakorlatban, a piacon is sikeresek. Ez az egyik fő szempont.


Erre itt meg azzal jönnek hogy a nőket ők "megértették" mert aspergeresek looksmaxx forumait olvassák...

Ez olyan mintha olyan autószerelőhöz vinném a kocsim aki minden könyvet olvasott de soha még a motorháztetőt sem nyitotta fel.

jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
A kálvinista nyak is fontos, és a lapátáll persze alap.
jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Senior Séf ***** válasza:
A hatlapfejűnek nincs párja!
jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!