Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7 év korkülönbségről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbségről mi a véleményetek? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
21 és 28. Egyik egyetemista, másik már dolgozik.
jan. 25. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk ennyi van, én 20 éves voltam, párom 27 amikor összejöttünk. Én tanultam/dolgoztam, ő akkor egyetemista volt. Semmiben sem érzékelhető a 7 év, sosem okozott gondot az évek alatt.
jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen működőképes! Két felnőtt ember, a férfi még jó is ha idősebb, így megbecsüli a fiatal szép nőt! 👍 34/N
jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most 21 vagyok, a párom 27. 2 és fél éve vagyunk együtt, akkor jöttünk össze mikor 12.-be mentem (5 osztályos gimi, szóval akkor már 19 voltam), ő pedig akkor kezdte a doktori második évét, tehát ő dolgozik és a tanulmányait csinálja, én meg egyetemre járok szintén. Nálunk teljesen jól működik, sőt, néha nagyon jól jön, hogy egy csomó mindenben tud segíteni csak azért mert ő azt már átélte és tudja mit kell csinálni (pl. ügyintézésben az egyetemen). Mi passzolunk egymáshoz fejben, úgyhogy nem lehetetlen :)))
jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen oke, ha ti elfogadjatok egymast.
jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
2 honnan tudod hogy szép? Lol
jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az ideális maximum.
jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag semmi. Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Ha 21 és 41 lenne, akkor komolyan végig kell gondolni egyeznek e a prioritások, stb.
jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Először mi is furcsáltuk, de ahogy egyre többet beszélünk, egyre inkább úgy érezzük, hogy tényleg működhet. Ő nem akart 25 felett, én meg 24 alatt.
jan. 25. 13:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha jól megértitek, és tudjátok kölcsönösen komolyan venni egymást, akkor ezzel a néhány évvel semmi probléma nincsen. Pl. szerintem 30 felett már észre sem venni ennyi évnyi "különbséget".
jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanebben a felállásba ismerkedtünk meg. 21 voltam, ő 28, én tanultam, ő dolgozott. Gondolkodtam is, hogy mégis mi az istent akarhatna egy érett férfi (haha :D ) egy hozzám hasonló kis fruskától (túl a nyilvánvalón). Mint kiderült, házasságot és gyerekeket és közös életet akart :D Idén vagyunk együtt pont 10 éve, nálunk nagyon bejött. Na nem a korkülönbség, annak szerintem semmi jelentősége nincs, nem kirívó egyáltalán, nem generációs különbség meg semmi, csak simán jól megtaláltuk egymást. Szerintem ezen a ponton nem azon a 7 éven áll vagy bukik a kapcsolat sikere.
jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!