Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7 év korkülönbségről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbségről mi a véleményetek? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
21 és 28. Egyik egyetemista, másik már dolgozik.
jan. 25. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugy tudom 10 evig korkulonbsegig nem lehet nagy gond .
jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7 év van én 23, a barátom 30. Én azért nem mondanám, hogy egyáltalán nem érzékelhető a korkülönbség még úgy is, hogy én mindig is elég érett voltam a koromhoz képest. Pl. ő dolgozik már pár éve, én még bőven egyetemre járok (orvosi sajnos elég hosszú). Anyagiakban érezhető, hogy mást engedhetünk meg magunknak de teljesen működőképes mivel ő is tudja ezt és legtöbbször ő fizet ha beülünk valahova, én meg apró dolgokkal meglepem cserébe vagy ha pl. veszünk valami snacket az esti filmezéshez azt én fizetem. Nyilván az életben is kicsit máshol tartunk, ő már késznek érzi magát egy gyerekre én meg még abszolút nem. Ő már jobban kiélte magát, a 20-as éveiben rengeteget bulizott, én még vágyom pár év szabadságra. Összességében úgy mondanám, hogy neki még pár évet várnia kell rám több szempontból is. De mi ezt megbeszéltük már és pontosan tudta is ezt amikor összejöttünk, mindenben támogat, nagyon szeretjük egymást és együtt tervezzük a jövőt. Szóval ezek egyáltalán nem áthidalhatatlan dolgok de kicsit más tapasztalat mint mikor korombeli sráccal voltam együtt. De összességében sokkal jobban bejön mint az.:)
jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ma már belefér.
jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!