Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a tapasztalatotok, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok, mennyire működőképes egy 26 éves nő és egy 10 évvel idősebb férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés
Kollégák vagyunk, sokat beszélgetünk élőben és online is. Úgy érzem, megért engem. Eddig általában fiatalabb srácokkal voltam (fél, illetve három és fél évvel voltak fiatalabbak). Akinek van tapasztalata, akár pozitív, akár negatív, ossza meg velem. Köszönöm.

dec. 15. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Jó esély van rá, ha egyébként jól kijöttök egymással.
Túl nagy a korkülönbség, nem ugyanott tartotok.
Egy darabig működhet, de hosszú távon nem fog működni.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
emberektől függ egy kapcsolat és nem a koruktól.
dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha ugyanazt akarjátok, ugyanabban a tempóban és egyeznek a célok, életvitel stb akkor simán. Ha nem, akkor kevésbé.
dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
10 év még nem sok ilyen korosztályban. De ha 16 lennél és ő 26 már sok lenne nagyon.
dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 éves vagyok párom 36. 16 éves voltam mikor összejöttünk. Ennek már 12 éve. Mondhatni hogy szimbiózisban vagyunk. Nyolc év van köztünk de nem sokkal kevesebb a tíznél. Szerintem simán működhet. Ha hasonló az értékrend.
dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 év korkülönbség még simán áthidalható HA a felek tényleg egymásra tudnak hangolódni
dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24 voltam, a parom 35 amikor osszejottunk. Ennek tavasszal lesz 4 eve, vettunk hazat, iden hazasodtunk es most varjuk a kozos babankat. Nem a korkulonbseg miatt szoktunk vitazni egymassal, az eszunkbe sem jut. Szerelmesek vagyunk.
dec. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csingilingg88 válasza:
Tőletek függ leginkább. Én 22 voltam, párom akkor 37 mikor összejöttünk, 5 éve már. Semmi nagy gond nem volt eddig. Már szeretnénk gyermeket.☺️
ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!