Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy pasival, de egy hétre vidékre utaztam munka ügyben. Viszont a telefonom frissítette magát és újraindult. Kellene a SIM kártya pin kód, de nem tudom fejből, ergo nem tudok hozzáférni a telefonhoz. Kizárólag viberen tartottuk a kapcsolatot eddig, a számát sem tudom fejből - az is a magántelefonomban van. Céges telóm van, de oda a magán viberrel nem tudok feljelentkezni. Messenger nyilván megy, de nem vagyunk ismerősök, nem is tudom a profilját. Egy hétig még itt leszek, azt fogja hinni, hogy csak úgy ghostingoltam, elég hülye helyzet.

jan. 25. 20:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Na szopass hogy a nevét sem tudod
jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Crisopher ***** válasza:
100%
Mivel holnap péntek, hétvégén utazz haza a pin kód miatt. Amúgy is hasznos, ha elérhető vagy telefonon. Főleg, ha munka ügyben vagy, onnan is hívhatnak. Én tuti haza mennék ezért
jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Egész hétvégén is vidéken leszek, munka ügyben, nem tudok még hazautazni.

A nevét tudom, nem találtam meg egyelőre facebookon. Nem is kérdeztem, hogy fent van-e.

jan. 25. 20:42
 4/26 A kérdező kommentje:
Ti megharagudnátok, ha valaki egy hét múlva jelentkezne, hogy bocs, de nem tudtalak elérni a telefon miatt? Gagyi magyarázatnak tűnik? (pedig most nem az)
jan. 25. 20:44
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha nincs fent facen akkor valami baltás gyilkos 😂


Egyébként ha utána ugyan úgy érdeklődő vagy, nem úgy csinálsz mint akinek apját anyját megölték, akkor lehet elhiszi.

jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Elég gyakori neve van, nem akarok profilkép nélküli, random emberekre ráírogatni, hogy bocs, hogy nem jelentkeztem...

Remélem nem fog haragudni.

jan. 25. 20:48
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
nem haragudnék meg mert van ilyen, de furcsa lenne mert nagyon sok nő gostingol és lehet ez idő alatt le is irnálak hogy még 1.
jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Éjszaka is dolgozol valamelyik helyes pofi munkatársaddal? Mi tart vissza, hogy bármelyik délutáni program végén hazamenjél, és másnap reggel megint ott legyél? Amerikában élsz? Magyarország nem olyan nagy. Gyalog vagy? Farkasvakságban szenvedsz?
jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az, hogy 250 km-re vagyok otthontól és egy kollégám hozott autóval. Nem mellesleg egész napos megbeszélések vannak, nem lábat lógatni jöttem. Hétvégén pedig csapatépítés lesz.
jan. 25. 20:53
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el neki ezt a kérdést bizonyítéknak, hogy ekkor tetted fel! :D Szerintem ez a legegyszerűbb. Amúgy faramuci helyzet, az biztos.
jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!