Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy pasival, de egy hétre vidékre utaztam munka ügyben. Viszont a telefonom frissítette magát és újraindult. Kellene a SIM kártya pin kód, de nem tudom fejből, ergo nem tudok hozzáférni a telefonhoz. Kizárólag viberen tartottuk a kapcsolatot eddig, a számát sem tudom fejből - az is a magántelefonomban van. Céges telóm van, de oda a magán viberrel nem tudok feljelentkezni. Messenger nyilván megy, de nem vagyunk ismerősök, nem is tudom a profilját. Egy hétig még itt leszek, azt fogja hinni, hogy csak úgy ghostingoltam, elég hülye helyzet.

jan. 25. 20:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha nem ez a felhasználó akiről szó van...Mobilszolgáltatónál próbálkoznék.
jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatom meg a PIN- és PUK-kódomat, ha blokkoltam a SIM-kártyámat, de nem találom a kódot tartalmazó plasztik kártyát?:


[link]


Gondolom másik szolgáltatónál is van ilyen lehetőség

jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22- zseni vagy! Köszi! :)
jan. 26. 08:36
 24/26 anonim ***** válasza:
Sikerült intézni valamit?
jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Megoldódott. A Vodafone fiókban elérhető a PIN es a puk kód is. Koszonom a tippet!
jan. 26. 21:00
 26/26 anonim ***** válasza:
Na szuper
jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!