Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy pasival, de egy hétre vidékre utaztam munka ügyben. Viszont a telefonom frissítette magát és újraindult. Kellene a SIM kártya pin kód, de nem tudom fejből, ergo nem tudok hozzáférni a telefonhoz. Kizárólag viberen tartottuk a kapcsolatot eddig, a számát sem tudom fejből - az is a magántelefonomban van. Céges telóm van, de oda a magán viberrel nem tudok feljelentkezni. Messenger nyilván megy, de nem vagyunk ismerősök, nem is tudom a profilját. Egy hétig még itt leszek, azt fogja hinni, hogy csak úgy ghostingoltam, elég hülye helyzet.

jan. 25. 20:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nagyon fontos, akkor ha van lehetőség beülnék egy internetkávézóba, ha van még ilyen, vagy ha van munkatárs, akivel jóban vagy ès esetleg van laptopja megkérném, hogy bejelentkezhetek-e a viberbe írni egy gyors üzenetet.
jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ismerősöd Pesten, aki el tudná küldeni a pin kódot? Szülő, rokon, barát, testvér?
jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
viber telefonszámhoz kötött alkalmazás. Nem tudsz bejelentkezni úgy, hogy a saját telefonodon nem validáltad. Próbáltam. Céges teló van, de ha arra letöltöm, akkor ott csak azzal a telefonszámmal tudok bejelentkezni. Na, ezért faramuci a helyzet :D
jan. 25. 20:59
 14/26 A kérdező kommentje:
12- nincs, otthon van, nincs hozzá kulcsa senkinek.
jan. 25. 20:59
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg kerdezhetem a srác kereszt nevét?

Privátban is le írhatod.

Nem véletlen kérdezem!

jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Minek?
jan. 25. 21:02
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha még írod meg tudod
jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Biztos nem te vagy az. Akivel ismerkedem, helyesen használja a vesszőket a mondatban. :)
jan. 25. 21:09
 19/26 anonim ***** válasza:
30%
Hú....nem a születési könyvet kértem hanem kereszt nevet!!!
jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem írok keresztnevet. Ha esetleg van valami gyanú, hogy te, vagy az ismerősöd az, írd le, te kire gondolsz priviben és megírom, hogy jó-e a tipp.
jan. 25. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!