Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene abban, hogy válaszolna arra a kérdésre, hogy az valami beteges fétis, hogy egyvalakin hiénázik mindenki és egy vagy több nőért versengenek állandóan más magánéletében?

Figyelt kérdés

Már elnézést de szerintem mindenkinek van magánélete meg pénze úgyhogy gondolom mindenki tud magának nőt keresni olyat amilyet akar

Ehhez nem kell egy ember aki csak bohócnak van berakva ehhez, hogy rajta keresztül menjen ez a beteg műsor nemde?

A másik az, hogy más magánéletén keresztül szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekménynek számít, főleg ha az rendszeres jelleggel zajlik

Nemtudom ez valami szexuális fétis jellegű agybetegség? Mindenki 50 80 milliós terepjárókkal jár amiért 5 percet sem dolgozott soha és másokon hiénázik?



jan. 27. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

10# meg kék pulóverek és pálmafák. Ez milyen kábszi, kérdező

?

jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

1. Még csak délután van, ilyenkor drogozni már függőség.

Nemtudom én nem használok kábítószert


2. Nem, k.rvára nem tud mindenki magának olyan nőt keresni, amilyet akar. Akkor sem, ha több száz millió/milliárd van.

De éppen a szóban forgó urak állnak olyan anyagi helyzetben ha kell akkor pénzért is megkapják azt akit akarnak de nekik mindig a másé kell

Ez beteg elme


3. Nincs ilyen bűncselekmény, amit említesz, csak hasonló a saríát alkalmazó iszlám államokban.

A magánélethez fűződő jogba beletartozik az is, hogy van az én magénéletem ami ugye nem szexrandi.hu weboldal tehát bűncselekmény


4. Miköze van a kocsinak ahhoz, hogy valaki mit csinál másokkal? Semmi.

Amíg az én magánéletemen keresztül zajlik addig nekem is közöm van hozzá sajnos

Nemcsak idegesítő a dolog súlyosan hanem egy fals hazug képet ad az egész szitációról

Mi vagyok én? Ingyen szexrandi oldal vagy társkereső olyanoknak akik 5 percet nem dolgoznak és dolgoztak sosem 50 80 milliós kocsikkal járnak és rajtam keresztül TELJESEN INGYEN ÉS BÉRMENTVE SZEXRANDIZGATNAK MEG NÉMELYIKBŐL PROSTI IS LESZ AKI SÚLYOS TÖBB EZER EURÓT VAGY DOLLÁRT RAK EL?

jan. 27. 17:55
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Haló!
jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve rajtad keresztül szexrandizgatnak? Am meg ha drog nélkül ilyen a mentális állapotod, az még ijesztőbb, mert még csak ki sem tudod aludni.
jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

11 ja meg az óceán józsikám

Mondja az aki egy tonna kokót már felszívott vagy épp részeg vagy másnapos az előző esti alkoholtól és ettől pörög egész nap ha készen van ha nincs, és ezt a kicsavarodott életmódot már teljesen normálisnak gondolja

Persz Józsikám saját életedben ahogy akarod, enyémben nem

jan. 27. 17:59
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, neked ugye nem anyanyelved a magyar? Vagy tényleg ennyire nyakatekerten nem tudod leírni, hogy mi van? Mert ha senki nem érti mit írsz, az nem a többiek hibája ám.
jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az a bajod, hogy rád írnak foglalt faszik és csak szexre akarnak téged?
jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
14 gondold bele azokba akik irányító pozicióban vannak ezen a világon és azok élnek ezzel a mentális állapottal amit leírtam miközben szerintem egy csodával egyenlő, hogy ezek napi 4 órában tudnak egyáltalán egyenesben állni
jan. 27. 18:01
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért érdekel más élete?
jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok, továbbra sem értem a konkrét helyzetet, de az egész úgy hangzik, mintha te lennél a Nemzeti Jócsaj Raktár főkincstárnoka.


Eskü, mindjárt én is ott tartok, hogy fizetnék is neked, hogy megismerkedjek a kellemes hölgytársasággal... Honnan szerzed őket és hogyan szeded fel őket? Taníts mester!

jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!