Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene abban, hogy válaszolna arra a kérdésre, hogy az valami beteges fétis, hogy egyvalakin hiénázik mindenki és egy vagy több nőért versengenek állandóan más magánéletében?

Figyelt kérdés

Már elnézést de szerintem mindenkinek van magánélete meg pénze úgyhogy gondolom mindenki tud magának nőt keresni olyat amilyet akar

Ehhez nem kell egy ember aki csak bohócnak van berakva ehhez, hogy rajta keresztül menjen ez a beteg műsor nemde?

A másik az, hogy más magánéletén keresztül szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekménynek számít, főleg ha az rendszeres jelleggel zajlik

Nemtudom ez valami szexuális fétis jellegű agybetegség? Mindenki 50 80 milliós terepjárókkal jár amiért 5 percet sem dolgozott soha és másokon hiénázik?



jan. 27. 17:04
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

25 jóvan fiam vannak már nagyon jó gyógyszerek agyserkentésre meg impotenciára is


A magánélet védelméhez való jog


1. § Mindenkinek joga van ahhoz, hogy magán- és családi életét, otthonát, kapcsolattartását (a továbbiakban együtt: magánélethez való jog) tiszteletben tartsák.


2. § (1) A magánélethez való jog a személyiség szabad kibontakoztatásához való jog része, amelynek értelmében az egyént szabadság illeti meg élete felelősségteljes, önálló alakítására, család, otthon és emberi kapcsolatok létesítésére és megóvására.


(2) A magánszféra fokozott védelmét szolgáló alapvető szabályokat törvény állapítja meg. E jog csak más alapvető jog érvényesülése vagy valamely alkotmányos érték védelme érdekében, a feltétlenül szükséges mértékben, az elérni kívánt céllal arányosan, a magánélethez való jog lényeges tartalmának és az emberi méltóságnak a tiszteletben tartásával korlátozható.


(3) A magánélethez való jog lényege, hogy azt – külön törvényben meghatározott kivételekkel – az egyén akarata ellenére mások ne sérthessék meg.


(4) A magánélethez való jog gyakorlása során mindenki köteles mások jogait tiszteletben tartani.


3. § Az állam elősegíti és támogatja a magánszféra tiszteletben tartását előtérbe helyező szemlélet kialakulását és fenntartását a társadalmi és a gazdasági élet valamennyi területén.


4. § A magánélethez való jogot érintő jogszabályokat az Alaptörvénnyel, valamint a magánélet hatékonyabb védelme céljából e törvény rendelkezéseivel összhangban kell értelmezni.


5. § A magánélethez való joga megsértése esetén mindenki – külön törvényben meghatározott módon – hatósághoz vagy bírósághoz fordulhat.


6. § A magánélethez való jog védelmének részletes szabályait külön törvények, különösen a Polgári Törvénykönyv, a Büntető Törvénykönyv és az információs önrendelkezésről szóló törvény rendezik.

jan. 27. 18:24
 32/53 A kérdező kommentje:

27

Nem

Ingyen szexrandi és prostitúciós oldalnak van használva az életem ez a két gond van, nem több

jan. 27. 18:27
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
De te vagy fent azokon az oldalakon!!!
jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha érthetően írnád le mi bajod van?
jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

33 az én magánéletemben olyan oldalakon vagyok fenn amilyeneken én akarok drága

Ez az én magáninternet hálózatom és az én magánéletem, nem köztér


Gondolom amikor benn feküdtem a kórházban 2008-ban akkor épp nem volt internetem de a volt spanom egyből meghúzta az ott lévő ápolónőt

Gondolom amikor kinéztem egy nőt magamnak az bár megjelent de a barátjával viszont a másik spanom kocsijába már egyből be tudott ülni egyedül is

Háziorvosnál ülök szivecskés kis pulóver bejön ártatlanul malmozik 20 perc múlva meg már arccal benne a kokainban és hátulról tosszák

Gondolom amikor ismét benn voltam a kórházban a múltkor akkor meg 155 magas anyut 2,20 magas fickó húzta nyársra az is csak gondolom véletlen volt (anyu is biztos rendben van agyilag így a méretezést illettőleg)

És amikor két hetet voltam benn a kórházban ott se volt semmilyen internet de mire hazajöttem már nézhettem, hogy jól megszokott Béemvés barátom akivel már 16 éve fasírtban vagyok épp az ott dolgozó ápolónőt nézte ki magának

Kinn vagyok külföldön bejön a boltba álmaim nője erre Gézám akiről csak ennyit tudok mert ennyire is ismerem ugye semennyire már megy is kifelé utánam meghúzni a nőt


Nem nagyon tudom ezt a műsort így nélkülem nem lehetne e megoldani?

Meg úgy konkrétan miért is van az én életem szexrandi meg prostitúciós oldalnak használva?

jan. 27. 18:48
 36/53 A kérdező kommentje:

34

Az, hogy a gulágrendszernek vége konkrétan mert ha még működne akkor egyből mindenki tudná hol a saját magánélete és meddig mehet el

jan. 27. 18:50
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak vissza kellene menned a kórházba kérdező, jobb lesz neked ott.
jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
A korház alatt a pszichiátriát érted, ugye?
jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi a diagnózisod? Skizofrénia?
jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már tiszta. Klasszik paranoid vagy (gondolom kórházban is emiatt vagy sűrűn). Úgy tűnik, emelni kell a gyógyszereken, mert kezdesz visszaesni :(
jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!