Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene abban, hogy válaszolna arra a kérdésre, hogy az valami beteges fétis, hogy egyvalakin hiénázik mindenki és egy vagy több nőért versengenek állandóan más magánéletében?

Figyelt kérdés

Már elnézést de szerintem mindenkinek van magánélete meg pénze úgyhogy gondolom mindenki tud magának nőt keresni olyat amilyet akar

Ehhez nem kell egy ember aki csak bohócnak van berakva ehhez, hogy rajta keresztül menjen ez a beteg műsor nemde?

A másik az, hogy más magánéletén keresztül szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekménynek számít, főleg ha az rendszeres jelleggel zajlik

Nemtudom ez valami szexuális fétis jellegű agybetegség? Mindenki 50 80 milliós terepjárókkal jár amiért 5 percet sem dolgozott soha és másokon hiénázik?



jan. 27. 17:04
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

37 ja vagy jobb vagy bal

Ültem én ott 16 évet odaültetnék én is pár embert másik 16-ra


38

Teljesen mindegy onnan is hazaküldtek haha

Pedig tök jól nézett ki a kezelőorvosom csak én nem tetszettem neki ez azért feltűnt

Meg úgy félregyógyszereztek szokásosan, hogy volt egy csaj benn és bár nem volt az esetem de próbálkozott volna amit értékeltem benne de a gyógyszertől semmire nem voltam képes

Ott láttam benn olyan szőke hajú nőt, hogy mint nap olyan szőke volt olyan rosszul voltam tőle amikor megláttam meg is kérdeztem tőle, hogy eredeti szőke e?

Mondta, hogy igen

Na akkor még jobban rosszabbul lettem de hajtott a gyógyszer így semmit nem tudtam azzal a nővel sem kezdeni

Na mindegy ez van

Ja igen: azelőtt fél évvel voltam másik phszihiátrián másik városban, hála ennek a klubnak már a két utcával arrébb lakó csajt is az ott dolgozó ápoló döngeti azóta, gondolom tök véletlenül jött össze az is

jan. 27. 19:01
 42/53 A kérdező kommentje:
Üzenj valamit Józsikám hátha attól jobb lesz a közhangulat
jan. 27. 19:03
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Na most már kezd derengeni a sztori.

A kérdező kinéz magának egy nőt, akivel nem jön össze a dolog, a nő mással lesz, és erre hiszi azt, hogy mindenki az ő magánéletén kerszetül lenyúlja a nőket tőle.

jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
42: menj be a kórházba, mielőtt kárt teszel magadban, vagy másokban. Üdv: Józsi
jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:

43

Így van

Látom egy értelmes ember van a csoporton belül aki tud olvasni

jan. 27. 19:41
 46/53 A kérdező kommentje:

44 Nem nekem kellene leállíttani magam, én leállok csak egy két nap vagy hét kérdése és nagyjából rendben vagyok (bár a jobb kezem már reszket nyugtató nélkül maradandóan is) hanem ebből a nagy "demokrácia és népszabadság" nevű intézményből ami ugye egy komplett anarchia kellene visszábbvenni vagy máshol csinálni ahol ugye én nem vagyok nem pedig rajtam keresztül


Józsikám voltam tele is nyomtak olyan gyógyszerrel amire semmi szükségem nincs csak betegebb vagyok tőle mint most

Itt egy ember tesz kárt mindenkiben az pedig te vagy aki nem hagyja az embert még meghalni sem

Na nézzünk akkor egy kis Battlefield 4-et addig is

https://www.youtube.com/watch?v=gcP4CzqkBdE

Ez igen ráadásul 4K: de fene tudja kire meg mire hasonlít a fő kérdés ugye 1080 vagy 720 vagy 480?

Mindjárt jobb lesz mint egy kis szex ugye?

jan. 27. 19:50
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Én ápolónő vagyok. Soha a büdös életben nem kezdenék ki a betegemmel. Soha. Ráadásul te egy pszichiátriai gondozott beteg vagy, akinek (a kommenteket olvasva) valamilyen antipszichotikumokkal kezelt pszichózisa van. Gondolom a kolléganőnek is van esze és ilyennel nem kezd komolyan. Pláne, hogyha csinos és fiatal, nagyjából minden második beteg meg akarja őt dgni napi szinten. Naponta tuti kap vagy 30 gusztustalan malac megjegyzést hozzád hasonlóaktól. Biztos lehetsz benne, hogy nem a gyógyszerek miatt nem tudtál mit kezdeni a szöszi nővérkével.


Veled az a probléma, hogy beteg vagy. A viselkedésed is abszolút olyan, mint aki nem szedi a gyógyszereit, kerüli az orvosokat és nem jelenik meg a kontroll vizsgálatokon. Szedd rendbe magadat! Amíg ez nem történik meg, nem lesz a világon olyan értelmes, csinos, valamire való nő, aki veled egyáltalán szóba állna valamilyen formában. Én inkább sajnállak amúgy. Viccen kívül.

jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

Értem

Beértünk a phszihiátriára az egyik nővér már 2 órán belül csókolózni akart velem pedig csak beszélgettem vele az elkülönítőben ahol két napot voltam

Aztán látta nem megy, nem erőltette (nem volt rosszindulatú csak kissé barnább bőrű volt aztán azt ugye meg hagyjuk)


A nővérek nagy része megértő egyébként másik része bunkó de ritka, hogy kikezdenének a betegekkel

Örülök neki, hogy gondolatolvasóvá is átmész de én nem szoktam megjegyzést tenni egy nővérre sem, kétszer kaptam merevedést kórházban nővér miatt, az egyiknek eszméletlen jó segge volt és jó nő is volt

A másik meg épp vette le a vért reggel 7 kor és a nővérruha alatt látszódtak a viszonylag nagy mellén a korai hideg miatt felálló mellbimbói de úgy bombázta az agyam egyből a tesztoszteron mint az álat mindkét esetben de sosem szóltam be egyiknek sem pedig már állt a dákóm majdnem teljesen


A szöszi nem nővér volt hanem beteg

Beszélni akartam vele mert bár idősebb volt nálam de tetszett arcilag és a szép szőke haja is tetszett nagyon de annyira pörgetett az antipshszihotikum, hogy két mondatnál nem tudtam vele váltani többet


Így van beteg vagyok ezt én is elismerem ez az egyik fő gond

Na de nem nekem kéne ehhez alkalmazkodni már elnézést hanem azok akik elméletileg hozzám jönnek oda szex gyanánt aztán meg más dákóján kötnek ki

Nem érdekelnek a gyógyszerek amiket felírnak csak betegebb vagyok tőlük nem a gyógyszerezéssel van a probléma hanem a külső környezettel

Sok a zavaró külső tényező amire én nem vagyok kíváncsi, semmi közöm hozzá mégis egész nap ezt kell nézni mert egyesek mélységesen rosszindulatúak na nem mintha nem lehetne kiiktatni őket a képből egy pillanat alatt

Lehet velem beszélgetni egyébként kissé feszült vagyok első randin de utána már nem


Nem sajnálni kell azzal már 20 éve tele a padlás: unalmas szöveg ez már amíg mások meg akiknek semmi bajuk mindent és mindekit megkapnak, veled meg még betegen is kínlódnak, szánt szándékkal

jan. 27. 22:04
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvasok gondolatot, de mindegyik kommentedben szerepel az "ápolónő" szó. Onnan gondoltam, hogy a szöszi is az volt. Kérlek, legközelebb pontosíts, mert nagyon összevissza csapongsz a gondolataiddal! Én még nem láttam olyat, hogy kolléganő smárolt volna betegekkel vagy ne adj isten, szexelt volna bent a kórházban. Ha ez így van, akkor a kedves kolléganőt fel kell jelenteni! Így nem viselkedünk kiszolgáltatott beteg emberekkel!


Őszintén bevallod, hogy nem szeded a gyógyszereket. Ebben gyökeredzik a probléma. Téveszméid vannak, paranoiás is. Szerinted ez rendben van? Az biztos, hogy a gyógyszerekkel csak jobb lenne az állapotod. Azért nincsen párkapcsolatod, mert egy kezeletlen pszichózisod van. Magyarán szólva ordít rólad, hogy bolond vagy. Senki sem általad nyúlja le a nőket.


Tényleg keress fel egy szakorvost! Beteg vagy.

jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Elnézést én a nővérre nővért mondok és értek is az pedig a kórházi személyzet: anyám nővér volt szintén szakmája szerint is

Nem asszimilálok a szavakkal csak néha szoktam ha úgy kell a pöttyöst lecsapni


A r*bancra r*bancot mondok, azokat még ingyen fel lehet húzni mert kicsik még szexelni akarnak vagy csak nimfománok

A prosti viszont k*rva már más kategória ott mindenért fizetni kell


De ma már a nők nagy része átmegy ribiből k*rvába ahogy elnézem, minden nő konkrétan ma már pénzkérdés, mindegyik megvásárolható

Mindig is az volt mondjuk a nők két dologhoz vonzódnak (a pénz meg a nagy dákók)

Valami feminista műsor megy mostanában, hogy térden kéne csúszni minden nő előtt

Elnézést én nem fogok térden csúszni,mittudomén 17 meg huszonéves korom elején is jó fejek voltak a lányok barátságosak, keresték a kontaktust

Ma ennek nyoma nincs: fapofával jönnek velem szemben meg felszegett állal

Most mit csináljak az ilyenekkel?


Két társkeresőn is fenn vagyok, direkt a pontosítás kedvéért mert a spontán randiktól okádnom kell egyből elkap az idegbetegség a paranoia, ott biztos nem lesz szex

De senki nem ír oda sem, tehát nem lesz randi ott sem úgy tűnik

Ha valaki rokkant arra tekintettel kell lenni és kész, ne vicceljenek már, hogy azonos szinten kezelnek olyanokkal akiknek semmi bajuk és ugyanaz a mérce van elvárva


Régen az ember benyomott némi szeszt és akkor tudta oldani a feszültséget na de most hogy oldjam amikor fél gyomrom tele gyógyszerekkel?

Nem drogozom, nem iszom egyáltalán: 9 éve ittam meg az utolsó üveg pezsgőt itthon egy szilveszterkor és kész ennyi


Nem nem szedem a gyógyszereket mert már phszihiátrián és neurológián is jelentettem, hogy neurológialiag reszketek tőlük ha szedem őket

Azt mondták "ez nem igaz mert a klinikai vizsgálatok nem ezt bizonyítják"

Hát én nemtudom milyen "klinikai vizsgálatok mit bizonyítanak" én allergiás vagyok az össszesre: kábé majd 10 fajta antiphszihotikum lett felírva, mindtől előjön a tremor (bár a jobb kezem már alapban is reszket ha nincs bennem nyugtató gyógyszer eljutottunk már arra a pontra is az állandó stressztől)


Elnézést azt látom én is, hogy csapongnak néha a gondolatok de fel van pörögve az agyam nagyon már ki van készülve az idegrendszerem, epilepsziás is vagyok lassan egy éve ami gyógyszerektől vagy megnyugszom vagy pedig átmegyek erősen álmos állapotba

Például a betegszállítót sem akarták megadni a múltkor úgy kellett kierőszakolni (újabban luxus ez is) és megértetni velük,

Oda még eljuttam reggel, volt egy 5 perces orvosi vizsgálat utána vártam pár órát jött értem a szállító beültem és már csak azt vettem észre, hogy elaludtam vagy 30 percet biztos lógott a fejem a kocsiban

Na tessék kedves doktornő, mostmár hihető, hogy nem poénból kérem a betegszállítót?


Valóban lehetséges némi téveszme de tettek is róla, hogy legyen így mostmár minden gyanús nemcsak az antiphszihotikumokkal

Olyan emberek vannak képben akiknek már rég nem kellene képben lenni mivel kábé 20 éve nem is beszélünk meg fasírtban is vagyunk de azért ők csak erőszakoskodnak meg hazudoznak, hogy jóban vagyunk és egy részét nem is ismerem


Nem nincs rendben, persze, hogy nincs rendben, hogy elmebeteggé váltam de mondjuk esetleg nem lehetne befejezni a zaklatásom és akkor talán jobb lenne a helyzet?!?!

Talán esetleg lejjebb nyugodna az idegrendszer de ha állandó zaklatásnak vagy kitéve akkor sosem fogsz megnyugodni

5X adagoltam már magam túl nyugtatóval de az sem segít csak idegesebb tőle az ember meg a kórházban köt ki


Én megvagyok inkább egyedül mintsem zaklató elmebetegekkel akikre nem vagyok kíváncsi meg akik csak befeketítenek mindenféle hazugsággal, hogy önmaguknak csinálják a reklámot meg a műsort

Jönnek oda nők is akik semmit nem akarnak csak gondolom a pénzt, rá se néznek az emberre

Egyből elborul az ember agya, hogy ezek most engem egy kutyának néznek vagy prostinak jönnek oda?

Ezért nem kell odajönni meg mit bohóckodnak? Derogálna egy randit lefixálni egy társkeresőn?


Valóban érzem, hogy átmentem kissé elmebetegbe

Fel volt emelve a Frontin 4,5mg-ra egyből mondták "jaj nagyon sok úgyhogy akkor legyen 20 mg antiphszihotikum"

20mg magyarán a plafon

Azóta úgy pörgök mint egy állat és más antiphszihotikumok sem javítanak a helyzeten, neurológiailag reszketek ha szedem őket


Tudtad, hogy impotens leszel az antiphszihotikumtól?

Az leszel ha férfi vagy ha nő

Én nekem már a harmadik nap feltűnt amikor elkezdték még ezer éve adni nagyon minimális dózisban, hogy valami itt nem stimmel

Utána kezdtem érezni, hogy nem áll a dákó nem úgy mint rég

Elmentem urológiára vettek vért, mondták gyógyszerészeti probléma menjek vissza a phszihiátriára

Visszamentem mit mondtak ott? Lehetetlen mert az esetleg amíg szedem előfordul de utána visszaáll minden a normálba

Visszaáll a faxt, a szexuális érdeklődésem is elvesztettem részben és komplett idegbeteg lett belőlem


Nem azt írtam, hogy általam hanem azt, hogy rajtam keresztül valósulnak meg szexrandik amik illegálisak

Ugyanis ez az én magánéletem és ez abban zajlik úgyhogy majd mindenki a saját magánéletében csajozgat nem pedig azt lesi, hogy én melyik nőt nézem és már megy is rá mint a dögevő hiéna, mint egy bélpoklos aki soha nem lakik jól soha

jan. 27. 23:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!