Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítene abban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene abban, hogy válaszolna arra a kérdésre, hogy az valami beteges fétis, hogy egyvalakin hiénázik mindenki és egy vagy több nőért versengenek állandóan más magánéletében?

Figyelt kérdés

Már elnézést de szerintem mindenkinek van magánélete meg pénze úgyhogy gondolom mindenki tud magának nőt keresni olyat amilyet akar

Ehhez nem kell egy ember aki csak bohócnak van berakva ehhez, hogy rajta keresztül menjen ez a beteg műsor nemde?

A másik az, hogy más magánéletén keresztül szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekménynek számít, főleg ha az rendszeres jelleggel zajlik

Nemtudom ez valami szexuális fétis jellegű agybetegség? Mindenki 50 80 milliós terepjárókkal jár amiért 5 percet sem dolgozott soha és másokon hiénázik?



jan. 27. 17:04
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
15# Menj orvoshoz, hacsak nem a pszichiátriáról írsz.
jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

"Ehhez nem kell egy ember aki csak bohócnak van berakva ehhez, hogy rajta keresztül menjen ez a beteg műsor nemde?"


De te hagyod, hogy rajtad keresztül ismerkedjenek az emberek, te vagy társkeresőn is.

Te miért vágysz, miért állsz szóba olyan drogos, alkoholista, vagy semmirevaló férfiakkal? Irigykedsz azokra a nőkre akikhez eljutnak rajtad keresztül, te akarsz velük lenni. Ez a te hibád!

jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

16

Akkor vagy le van véve a hang demokratikusan


vagy az intelligencia szinted tökéletesnek minősül jelenleg ebben a rendszerben


Aki csendben van az is bűnös ugyanúgy mint akinek véres a keze

jan. 27. 18:12
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
He?
jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

"A másik az, hogy más magánéletén keresztül szexuális kapcsolatot létesíteni bűncselekménynek számít, főleg ha az rendszeres jelleggel zajlik"


Valaki segítsen ezt értelmezni. Nekem nem megy :D

jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

22 Elnézést hogyan "hagynám"?

A lekódolt mobiltelefonomba vagy a saját internetkapcsolatomat mégis szerinted én hozom nyilvánosságra?

Megvalósíthatatlan lenne az egész, itt fel van törve az egész életem A-tól Z-ig

Mégis milyen jogon?

Nem hozhatják nyilvánosságra a magánéletem sőt senki magánéletét és azt nem használhatják ki

Mégis mit csináljak van egymillió vérszívó strici meg egymillió rbanc üssem végig mindet egyedül vagy mégis mit csináljak?


Nem irígykedem rájuk: hanem egy disznónak tartom őket, hogy rajtam keresztül szexrandiznak vagy súlyos euró ezreket raknak el ezért szépen csendben

Olyan súlyos retorziót kapnának, hogy évekig nem lenne kedvük szexelni sem

A fiúcskákat se felejtsük el ugye akiknek meg a golyóikat kéne eltávolítani és akkor talán megnyugodnának úgy kábé 25 ezer nő után amíg a másiknak semmi és senki nem jut

Hagyjanak ki a műsorból

jan. 27. 18:20
 27/53 anonim ***** válasza:

#25:


Ismerkedik a férfi a kérdezővel, de a barátnője kell neki előbb utóbb. Vagy többen beszélgetnek egy csoportban és más nő kell a pasinak ő helyette és amiatt van felháborodva.

jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

#25:


Nem, bocsi, tévedtem.


A kérdező deep webben ismerkedik vagy bolond és fantáziál össze-vissza, lehet elmegyógyintézetben tartózkodik jelenleg is.

jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
#27-nek én azt hittem, hogy valami NER-huszár fizetett a kérdező csajának, hogy meghúzhassa...
jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

#25:


Lehet, ki tudja. 😂

jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!