Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mit gondoltok egy kidolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok egy kidolgozott felső testről randi appon?

Figyelt kérdés

Mondták már nekem hogy rakjak ki egy félmeztelen képet ahol látszik milyen jó alakom van, de nekem ez elég fboyos feelinget ad a véleményem szerint.


Most őszinte véleményt kérek, hogy ha megláttok egy ilyen tükör selfiet amin látszik hogy a férfi megmutatja a sportolás általá elért eredményét, mit gondoltok?

Most például nekem is megvan a véleményem a bikinis képekről fent, viszont őszintén ha csinos akkor jobbra húzom.


Köszi! :)



febr. 25. 13:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10

Rendben, így értelmezted, köszi a válaszod!

febr. 25. 14:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy magába jobban szerelmes mint adott nőbe. Sokat kene nekem bizonyitania.
febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tükörben csinálni a képet. Pl nyáron ültem Balatonnál a parton, még csak nem is haverokkal hanem családdal. Megkértem tesomat hogy csináljon egy képet megcsinálta ennyi. Keresel egy olyan szituációt ahol látszik a tested de nem tűnik úgy mintha ez lenne az egyetlen celod hanem betudható a helyzetnek (pl strand).
febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!