Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Látásból ismertük egymást. Egy pár napig online beszélgettünk, majd találkoztunk. Beszélgettünk egy káve mellett. Újra elhívott, még aznap délelőtt is kérdezte, hogy akkor összefutunk e, majd délután üzent, hogy nem jól érzi magát, tegyük át. Azóta kerestem, de elég szűkszavú volt, ő magától nem jelentkezik. Más lány lehet a dologban, vagy kibékülhetett az előzővel? Megérteném ha így is lenne, de nem kapok választ. Keressem még? Magam sem szertném megalázni a nyomulással
ápr. 1. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Kb. ugyanígy jártam egy sráccal. Azóta se tudom, mi történt, de ha akar még valamit, nyomuljon jobban :D
ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Randin kiderült hogy nem illettek össze.
ápr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!