Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor találkozzak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találkozzak a párom gyerekeivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés megtévesztő, jelenleg ismerkedek egy 24 éves gyermekes anyukával. (Én is 24 vagyok) A körülmény mindegy, én tudom a hátteret az elég.

Szerintetek mikor érdemes először találkoznom a gyerekekkel?

Még nem találkoztam a lánnyal, gondolom az azért alap, hogy először ne egyből úgy kezdjünk, hogy odamegyek, és "sziasztok én ismerkedek anyukátokkal"

Ezt már akkor érdemes amikor összejöttünk? Vagy előtte, ha már bizalmasabb kapcsolatban vagyunk mehet?

Nekem új a téma viszont elfogadtam és kész vagyok erre, nyilván ezt megbeszéltük. Tippek? Mikor a legjobb?



ápr. 7. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Amikor komolyabb a kapcsolat akkor kéne.
ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted, hogy miután már összejöttünk és mélyebben megismertük egymást?
ápr. 7. 20:28
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De ha ő hamarabb szeretné és neked belefér lehet korábban nyugodtan. Döntsétek el együtt.
ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

"Még nem találkoztam a lánnyal"

Akkor először találkoznotok kell. Te hívd el randira, amikor neki megfelel. Majd ott beszélgettek, és ahogy majd (ha egyáltalán) többször találkoztok, ismerkedtek, magától fog jönni a téma, az igény és az alkalom.

ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Ezt nem te döntöd el hanem ez az anya, hogy mikor találkozhatsz a gyerekeivel.

Mondjuk a 24 évesnél a többesszám a gyerekeket illetően elég redflag és kisebbségit sejtet. Te is az vagy? Nem akarok bunkóskodni na de tényleg, ez azért tudjuk kikre jellemző...

43N

ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó ismerek olyan magyar családot, hogy 20 évesen szült a csajszi és már 5 gyermekük van a pasassal aki szintén magyar. Nem putri soron élnek.

Egy csomó magyar vállal gyermeket mert semmi eszük nincs, vagy szeretik a gyerekeket.

ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
#6 de hogy 24 évesen már egyedülállóként ismerkedik gyerekekkel (amúgy nem is tudjuk mennyi az annyi) hát ez azért...
ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 gyermeke van, igazából hosszútávon terveztek, csak sajnos a párja megcsalta a gyerekek után nem sokkal. Nem kisebbségi, én sem vagyok az, "nagyobb" városiak vagyunk :)
ápr. 7. 20:42
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Ez rendben van, de magyarok között is vannak. Meg amúgy is nézzünk már szét. Vállalnak egy gyermeket sokan tönkrement kapcsolatba és a gyerek szívja meg, hogy banaprojektbe fogtak.

Tök mindegy hány éves vagy, ha felelőtlen vagy akkor az lehetsz 20, 30 évesen is 1, vagy 5 gyermekkel is.

ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát akkor végülis amikor már komolyabb a kapcsolat akkor célszerű megismernem a gyerekeket! Persze a nő dönti el, csak nem akartam teljesen hülyének tűnni, hogy már 2 tali után megismerném őket vagy valami
ápr. 7. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!