Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor találkozzak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találkozzak a párom gyerekeivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdés megtévesztő, jelenleg ismerkedek egy 24 éves gyermekes anyukával. (Én is 24 vagyok) A körülmény mindegy, én tudom a hátteret az elég.

Szerintetek mikor érdemes először találkoznom a gyerekekkel?

Még nem találkoztam a lánnyal, gondolom az azért alap, hogy először ne egyből úgy kezdjünk, hogy odamegyek, és "sziasztok én ismerkedek anyukátokkal"

Ezt már akkor érdemes amikor összejöttünk? Vagy előtte, ha már bizalmasabb kapcsolatban vagyunk mehet?

Nekem új a téma viszont elfogadtam és kész vagyok erre, nyilván ezt megbeszéltük. Tippek? Mikor a legjobb?



ápr. 7. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
LOL, biztos, hogy akar téged egyáltalán az a nő? Nemcsak pótaput keresgél?
ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát nyilván ha egy gyerekes nő ismerkedni szeretne, akkor mindenképp meg kell ismerd a gyerekeit.. ha hosszútávon gondolkodsz.

Pótapu.. hát attól függ kinek mi a pótapu. Ha elkötelezed magad egy gyerekes nő mellett, akkor egy idő után lehet, hogy pótapu leszel. Ha már az igazi apjuk megbukott apukának lenni..

ápr. 7. 21:04
 13/17 A kérdező kommentje:
A gyerekek életében a férfi is nagyon fontos
ápr. 7. 21:05
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
#13 de nem te. És nem a "férfi", hanem az "apa". Aki persze lehet egy nevelőapa, de nem azonnal egy bármilyen jöttment. Inkább csak romboló hatással van ha az anyjuk mindenféle új pasit bemutat nekik akik aztán hamar eltűnnek.
ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

"Nemcsak pótaput keresgél?"


Az igazi apukák sincsenek jelen a gyerekeik életében. Legtöbben csak ülnek a gép előtt. Ezt mindenki tudja hozni.

ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14-es igen, ebben egyetértünk :)
ápr. 7. 21:31
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt majd a párod fogja eldönteni, mikor mutat be a gyerekeinek, szóval ezen nem neked kell lamentálnod.
ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!