Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a rendes rondákat ha kedvesek meg minden?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nyomul rám sajnos a társkerről akik álmaim akarják teljesíteni csak kb meg se lehetne velük jelenni sehol mert szégyen. Tokás puffadt fejűek, alkatuk sincs, egy tömb az egész ember.

És mivel eleinte át voltam verve a képekkel, így szóba álltam velük. Normális csetek telhívások mennek, teljesen gentlemanak, komolyat keresnek.

(Így jóhogy rendesek ha nem ugrálhatnak nőről nőre)


És igy olyan helyzetben vagyok hogy jókat beszélünk csetelünk, miért kell ezekkel "keménykedni", hogy ketekperec elutasítom tiltom törlöm, miért akarják kiprovokálni hogy megbántsam és sértődgessenek összevissza, miért nem húznak el maguktól? Miért provokálnak konfliktust hogy nekem kelljen elküldeni lerázni és rám legyen terhelve az hogy én legyek a rossz gonosz nő, aki elutasítja meg akit fel kéne képelni is?


Meg minek nyomulnak ilyen emberek egyáltalán bárkire is, akik tükörbe se néznek?


Es a rendességgel vagy pénzzel akarnának kompenzálni. Miközben mindenki tudja, nyilvánvaló, hogy nem lennének rendesek se meg önzetlenek sem, hűségesek se, ha nem így néznének ki ahogy.


De rámterhelik a gyökér nő szerepét aki elutasítja meg felszines és nem csukja be a szemét.



#lekoptatási trükkök
máj. 3. 18:23
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Nem járok olyan helyekre ahol lennének pasik. Az utcai ismerkedés nekem meg nem.
máj. 6. 21:42
 32/33 anonim ***** válasza:
31: és barátnőid sincsenek, akiknek van pasijuk, akiknek vannak haverjaik....
máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nem épp a pasijukkal jövok ossze. A pasijuk haverjait nem ismerem.

De minek kérsz te engem számon.

De sok nő csinálja azr hogyvleszedi más nőktől a párját. Akár munkában is.

máj. 7. 05:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!