Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a rendes rondákat ha kedvesek meg minden?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nyomul rám sajnos a társkerről akik álmaim akarják teljesíteni csak kb meg se lehetne velük jelenni sehol mert szégyen. Tokás puffadt fejűek, alkatuk sincs, egy tömb az egész ember.

És mivel eleinte át voltam verve a képekkel, így szóba álltam velük. Normális csetek telhívások mennek, teljesen gentlemanak, komolyat keresnek.

(Így jóhogy rendesek ha nem ugrálhatnak nőről nőre)


És igy olyan helyzetben vagyok hogy jókat beszélünk csetelünk, miért kell ezekkel "keménykedni", hogy ketekperec elutasítom tiltom törlöm, miért akarják kiprovokálni hogy megbántsam és sértődgessenek összevissza, miért nem húznak el maguktól? Miért provokálnak konfliktust hogy nekem kelljen elküldeni lerázni és rám legyen terhelve az hogy én legyek a rossz gonosz nő, aki elutasítja meg akit fel kéne képelni is?


Meg minek nyomulnak ilyen emberek egyáltalán bárkire is, akik tükörbe se néznek?


Es a rendességgel vagy pénzzel akarnának kompenzálni. Miközben mindenki tudja, nyilvánvaló, hogy nem lennének rendesek se meg önzetlenek sem, hűségesek se, ha nem így néznének ki ahogy.


De rámterhelik a gyökér nő szerepét aki elutasítja meg felszines és nem csukja be a szemét.



#lekoptatási trükkök
máj. 3. 18:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Miatt mit problemzol? Nem akarsz ismerkedni, akkor nem akarsz.

Rohadt fárasztó egy ember lehetsz. Vagy troll

máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Troll kérdés, egy felnőtt nő nem lehet ennyire sutyerák, alacsony EQ-val. Nem lehet egyszerűen megmondani, hogy nem őt keresed, ha irogat seenzone, majd tiltás.
máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

De ismerkedni akarok. De normálisan kinéző normális pasikkal. És már nemtom hanyadik ver át, hogy bűnronda igazábol.

Ha nem később küldenek igazi képet, akkor meg randin derül ki személyesen hogy pl nem is 180 hanem 160, és nem is 80 kilo hanem 180, és nem is harmincas, hanem vén, meg ezek.


Holnap kezdem szétdobálni az elutasító 2 szavas irományaimat. Éjszakára nem idegesítem magam mert szerintem egyikben sem lesz annyi, hogy csak simán tudomásul veszi és elköszön.


Az a bajom, hogy nem az a bajom, ami normális lenne, hogy azt se tudom melyik pasihoz kapjak, mert jobbnál jobbak es megbizhatók, ki is néznek valahogy, hanem folyamat csak a csalódások bennük. Hogy na ebbe is többet hittem meg abba is közben utcán se lehetne vele mutatkozni sem, mert még szégyellném is. Én szégyellem magam a másik helyett, de neki kéne valójában.

És még nekem kell őket felvilágosítani, hogy hát ezt így én nem vállalom. Mert ennyi sincs bennük, hogy maguktól felvállalják önmagukat azzal, hogy békén hagynak és távolságot tartanak.

Habár biztos vannak olyanok is csak akiknek esze van és rám sem ír, azt meg nem is tudom meg.

máj. 3. 21:59
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Hmm....mutass képet, hogy milyen pasik jönnek be.
máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szepseg relative, ok uselhetnek meg lehetnenek. Nem a oenzt jell mindig az egyikfel adja aki jem magabiztos
máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Figyelj az nem normalis, hogy ezt csinalod nem vagy egyedul. Masnak is csak a eo da jutott
máj. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"De pont nem akarok én lenni a gyökérnő"



Hat pedig a biologia ezt eldontotte neked fogantataskor. Hibaztasd apadat.....



39F incel

máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan jó "nő" lennél (ami szerintem nem vagy), akkor nem társkeresőznél.
máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Életben ugyanazok. Írjam a munkahelyemen a felhozatalt? Vén papik.
máj. 6. 19:28
 30/33 anonim ***** válasza:
29: hádde bakker, a jó csajoknak általában vannak jó pasi ismerőseik. Neked miért nincsenek?
máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!