Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le a rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le a rendes rondákat ha kedvesek meg minden?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen nyomul rám sajnos a társkerről akik álmaim akarják teljesíteni csak kb meg se lehetne velük jelenni sehol mert szégyen. Tokás puffadt fejűek, alkatuk sincs, egy tömb az egész ember.

És mivel eleinte át voltam verve a képekkel, így szóba álltam velük. Normális csetek telhívások mennek, teljesen gentlemanak, komolyat keresnek.

(Így jóhogy rendesek ha nem ugrálhatnak nőről nőre)


És igy olyan helyzetben vagyok hogy jókat beszélünk csetelünk, miért kell ezekkel "keménykedni", hogy ketekperec elutasítom tiltom törlöm, miért akarják kiprovokálni hogy megbántsam és sértődgessenek összevissza, miért nem húznak el maguktól? Miért provokálnak konfliktust hogy nekem kelljen elküldeni lerázni és rám legyen terhelve az hogy én legyek a rossz gonosz nő, aki elutasítja meg akit fel kéne képelni is?


Meg minek nyomulnak ilyen emberek egyáltalán bárkire is, akik tükörbe se néznek?


Es a rendességgel vagy pénzzel akarnának kompenzálni. Miközben mindenki tudja, nyilvánvaló, hogy nem lennének rendesek se meg önzetlenek sem, hűségesek se, ha nem így néznének ki ahogy.


De rámterhelik a gyökér nő szerepét aki elutasítja meg felszines és nem csukja be a szemét.



#lekoptatási trükkök
máj. 3. 18:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

De en úgy akarok kiszállni hogy ne gondolhassák azt hogy en vagyok a gyökér. Nem akarom ezt az örömet nekik megadni.


Tehát inkább kiprovokálnám, hogy lépjen le ő saját maga, tiltogasson ő le, vállalja fel ő magára a gyökér szerepét, aki ghostol tilt meg töröl. Elvégre ő a gyökér kettőnk közül. Akkor ne engem hozzon ki annak.

máj. 3. 19:19
 12/33 A kérdező kommentje:

Ugy akarok gyökereket lerázni hogy ne én válljak miattuk gyökérré.

Mert amugy semeddig se tart tiltani bárkit gyökérkedni., ezt mindenki tudja. Csak én nem akarom megadni nekik ezt az örömet hogy miattuk süllyedjek le.



Amugy más engem szidókban is utálom azt is hogy az utálatukkal engem mérgeznek és utálatot váltanak ki bennem, mikozben én addig tök boldog voltam és lehoznak arról, és semmit nem akarok ilyen emberek miatt érezni. De tele leszek hányingerrel utálattal. Ahogyan ők. Lehúznak egyszerűen a sz.remberek a saját szintjükre.

Olyanná formálnak esetleg tudattalan másokat amilyenek ők maguk.


Gyökerekké tesznek másokat.

Akik utálkoznak elérik hogy a másik is utálja őket.


Egyszintre lehúzzák az embereket magukhoz. Lerántják.


Ez engem zavar. A társkeren meg ahogy elnézem lehetne gyakorolni hogyan ne rántsanak le az emberek maguk mellé az ő f.sukba.

máj. 3. 19:26
 13/33 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel szerintem inkább egy pszichológust keress fel. Egyáltalán nem egészséges ez a hozzáállás. Teljesen felesleges ezen ennyit drámázni. Megmondod, hogy bocs, de most, hogy kiderült, hogy átvert a fotókkal, neked már nem áll szándékodban tovább ismerkedni. Aztán elköszönsz. Ha nem ért a szóból, akkor egyszerűen tiltod. Elegánsan, mint egy úrinő.
máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Troll.
máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Minek ahhoz pszichologus ha vkinek az a baja hogy nem akar gyökér lenni meg utálkozni amikor a gyökerek meg utálkozók pont ezt váltják ki es ezáltal "beszennyeznek, mérgeznek".


Van aki felül akar emelkedni a szennyen es az menjen pszichologushoz. Ez is egy lerántás csak mint a többi.

máj. 3. 19:46
 16/33 A kérdező kommentje:

Nem akarok olyanná válni mint ők. Én ettől irtózom.

A drámára amugy nagyban rátesz hogy és ez mellett normalis pasit meg még nem látok. Es már kivagyok. Ezert a hiszti többlet is. Mikor már harmadjára hiszem azt hogy végre egy férfi aztán megint csak pofára ejtettek amugy mert kicsit sem az a másik, akkor már azt egyre kevésbé viselem.

máj. 3. 19:49
 17/33 A kérdező kommentje:

De köszi a tippet. Akkor a kocvoltatós szövegfogalmazas marad önmagában csak. Nem áll szándékomban tovább ismerkedni vele. Sok sikert.

Es akkor talán igy nem vagyok gyökér.


Felszabadult a lelkem.

De erre akkoris a másik kényszerített, hogy ilyeneket kelljen fogalmazgatnom és felvállalni szerepeket.


Mert ugye aztán nem köszönnének el gentleman módon, hanem jönnek a bocsánattal meg nincs vége. Tehát mégiscsak tiltás lesz.


De lássunk csodát. Kezdem sorban.

máj. 3. 19:56
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leszel pont olyan, mint ők, ha manipulálni akarod őket. A tiltás nem gyökérség. Ha téged le lehet rántani akármilyen mélyre, akkor az a mélység ott van benned.


Tiltás, és nem vagy sehova rántva.

máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"

De pont nem akarok én lenni a gyökérnő. Ezek miatt. "


Nem leszel az. Megírod, hogy nem akarsz tovább ismerkedni. Ha utána bunkozik, zaklat, akkor szo nélkül tiltod és nem foglalkozol vele többet.

máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

18 ez is tipik lerántása a másiknak. A mélység pont abban van, aki ezt másokra akarja vetíteni, hogy másban lenne.

Ahogy az utálkozók is másokra vetítik ki a saját utálatukat.


Csak én nem tudom hogy ez vmi természeti törvény lenne, hogy az utálat másokban is utálatot váltson ki?

Olyan könnyen mérgez így bárki bárkit.

Nekem kéne vmi "pajzs" hogy leppattogjanak rólam mások bajai és nem átvenni az ö bajukat az én hátamra, hogy én hordjam azt is. Az utálatot is gyökérséget is a mélységeiket is, meg mindent.


Mások érzései belémkerülnek.

máj. 3. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!