Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes nők a normális férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők a normális férfiakat miért rakják a barátzónába?

Figyelt kérdés

Abba a megalázó pozícióba.


Lehet hogy le leszek hurrogva, de úgy tudom az oldal kérdések kiírására szolgál. A kérdést azért írtam ki mert erről kell szakdolgozatot írnom és emberek főleg 16-32 évesek véleménye érdekel. Segítségül írd oda ki voltál pl. 30/N! Köszönom


2011. okt. 4. 16:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
37%

Walk With Me

1000 szazalekig ugyan igy voltam mindig mint te. Mint ha csak magamat hallanam!! De en ezt tudom, hogy igy mukodik. Ezert ha valakit meg akarok kapni, attvaltok nyomulos uzemmodba. Igy mindig szokott sikerulni. Egesz mas kep neznek ram! Csak az a baj, hogy az nem en vagyok.

Valamikor kiakadok toluk. Ezert ezt uzenem az alszemermes vinnyogo ket szinu...

http://www.youtube.com/watch?v=t7Auv1zsY5w

2011. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert szimpatikus, de többet nem éreznek iránta. De én, ha tudtam, hogy bejövök valakinek, ő viszont nekem nem, inkább nem is barátkoztam vele. Sajnos a tapasztalataim azt mutatták, hogy ha barátként még találkozgattunk, nem igazán tudott az illető tovább lépni és még sokáig reménykedett.

32/N

2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy van, azért mert kevés a minőségi nő meg férfi.Leggyakrabban az ilyen agymosott emberek kerülnek útunkba, akiknek ugyanarra a receptre irt pasi kell...kevés ám az aki tudja mit akar és tudja mi talál hozzá és mi jó neki.
2011. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Walk With Me ***** válasza:
Ne adjam ki magam annyira? De én ilyen vagyok. Nem vagyok valami társasági ember, nincsen egy falka "barátom", de akikkel ismerkedek, azokkal közvetlen és egyenes vagyok. Nem akarok megváltozni, mert ahogy itt előttem is írták, akkor már nem magunk vagyunk, az illető hölgynek sem önmagunk fog tetszeni, hanem az a szerep amit a kedvéért felöltünk.
2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
haha.. szerintem még maguk a nők sem tudják miért teszik a "normális" férfiakat a barátzónába. A "normális" férfiak, akik rendszerint kedvesek barátságosak stb nem elég dominánsak, és tudat alatt minden nőnek az kell, aki irányítani tudja őket. Ezért van az hogy a "rosszfiúk" a nők többségénél sikeresebbek mint az úgynevezett jófiúk, akiket csak a barát zónába raknak a nők. És annak a srácnak, aki próbál kedvesen és úri emberként közeledni a lányhoz, aki tetszik neki, majd végül csak a barát zónába kerül, annak ez eléggé lehangoló, elszomorító és önbizalom romboló.. 18F
2011. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Mibe rakják? Lemaradtam valamiről. BARÁTZÓNA? Ez egy ilyen "szinglihez" hasonló kifejezés ugye? Ilyen ultra tinis überf@szság. Istenem.
2011. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azért mert semmit nem akarnak tőlük de a csodálatukat meg a szimpátiájukat azért elfogadják. Azonkívül ez egy burkolt utalás arra hogy az illető pasi ne is álmodozzon arról hogy ők ketten összejöhetnénke, friendzóne-ből nincs szabadulás :) eléggé kétszínű ocsmány viselkedés
2015. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!