Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A netes társkeresőn mi a feltétele annak, hogy válaszoltok egy pasinak, aki nektek levelet ír, és ismerkedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés

Már több, mint negyven nőnek küldtem levelet a Randivonalon, de még egy sem válaszolt. Természetesen az elküldés előtt meg szoktam nézni, hogy az adatlapjuk alapján megfelelek-e nekik, és csak akkor írok levelet, ha úgy látom, hogy igen.

Ezért szeretném tudni, hogy ti mi alapján döntitek el az adatlapon megjelölteken kívül, hogy elkezdtek-e ismerkedni azzal pasival, aki nektek levelet küld.


2011. okt. 14. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak akkor tudod felkelteni az érdeklődését, ha képről tetszel neki, mert különben el se olvassák, amit írsz.
2012. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Blossom Bright válasza:
27%

Hello! :)


Soha nem próbáltam társkereső útján ismerkedni...


Tehát gyakorlati tapasztalatom nincs, viszont elméletileg én annak válaszolnék, aki:


a, Fénykép alapján ápoltnak, igényesnek látszik. (Nem kell, hogy Rolex legyen a csuklóján... :D ... de azért az látsszon rajta, hogy például naponta tisztálkodik, fésülködik, stb.) :)


b, Nincsenek helyesírási hibái (ez nekem egy mániám, de eddig még minden esetben beigazolódott, hogy hasznos mániám... persze, a helyesírás sem minden, tehát aki tud helyesen írni, önmagában emiatt még nem biztos, hogy megfelelne nekem).


c, Van valami olyan a levelében, amivel kitűnik a többi - gondolom tucatlevél - közül.


Nem tudom, hogy ez mennyiben segít neked... de... igazából én magát az ilyen jellegű keresést nem értem...

Azért is nem próbáltam, mert valahogy úgy érezném magam, mintha a piacon lennék kitéve... Egy fej káposzta a többi káposzta között... :D

(Most nem tudom jobban leírni, de remélem, hogy érted...) :)


No és persze... az, ha először válaszolnék, még nem jelentene semmi különösebbet sem. Tehát például ahhoz, hogy találkozzam is az illetővel, előbb sok-sok beszélgetés, előzetes ismerkedés kellene. De nem csak írásban, hanem például telefonon, vagy Skype-on is. (Sokat számít a beszédstílus is.)


De még ez is mind zsákbamacska... az igazán fontos döntések - szerintem - az első találkozáskor vannak.


Én ezért (sem) társkeresőztem soha. Mert minek előbb hetekig várni, reménykedni valamiben, ha aztán egy pillanat alatt ki lehet ábrándulni a másik kisugárzása miatt? (Ami lehet, hogy jó... csak éppen nem nekem való.)


Szóval... én még mindig a spontán ismerkedés híve vagyok! :)


Akárhogy is lesz... sok sikert kívánok neked! :)


(De az azért érdekelne, hogy a sima, hagyományos ismerkedés miért nem vált be neked...)

2013. márc. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!