Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresőn mit írsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn mit írsz egy elutasító válaszlevélben?

Figyelt kérdés
Vki ír neked, h. meg szeretne ismerni, de neked nem tetszik az illető. Mit írsz neki?
2011. okt. 24. 14:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tarthatok bunkonak, de en mar leszoktam arrol, hogy visszairjak, es azert nem, mert ha megirtam, hogy bocsi, de nem, akkor jott a levelaradat, hogy miert nem, csak legyunk baratok, jobb esetben. Rosszabb esetben meg, hogy lehetek ennyire felszines ribi. Szoval kosz, de nem irok semmit. A hallgatas is valasz.
2011. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Kezdjük ott, hogy én eleve nem kérek bocsánatot. Ha kapok levelet egy olyan személytől, aki abszolut nem felel meg az elvárásaimnak, például 15 évvel idősebb...stb, akkor csak annyit írok: Köszönöm, de túl idős vagy hozzám. Korban hozzám illő partnert keresek.


Ha minden oké vele, csak nem néz ki jól (mondjuk tényleg nagyon csúnya szegény), akkor: Köszönöm, de, nem vagy az esetem. És így tovább.


Az ajánlatokat mindíg megköszönöm, de nem szoktam bocsánatot kérni soha. Na nem büszkeségből vagy ilyesmi, csak nem érzem helyénvalónak bocsánatot "kéregetni"... :-)

2011. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, volt arra is példa, h. visszaírtam vkinek, h. nem az esetem. Aztán jött a válasz, h. nem is ismerem őt, meg h. biztos élőben bejönnék neki, meg egyébként is milyen ember vagyok, h. csak kép alapján ítélek, stb, stb. Ja, és ez egy olyan srác volt, aki beleírta a levélbe, h. ha nem akarok vele ismerkedni, akkor azt is írjam meg neki. De azért igyekszem mindenkinek visszaírni. Volt olyan, h. egy srác azt írta, h. nagyon rendes tőlem, h. visszaírtam, és persze megérti, stb.,stb. Úgyh. vannak még normálisak is, úgy látom.
2011. okt. 25. 07:52
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom, de úgy tűnik, mi nem egymást keressük. Sok sikert neked a továbbiakhoz!"


Ez nem bunkóság, de mégis egyértelmű.

2011. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
53%

Írd meg hogy : "bocsi meleg vagyok, most jöttem rá..."

Ezzel nem bántod meg

2011. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én se szoktam visszaírni. Először még mindenkinek tapintatosan de lényegre törően megírtam, hogy sajnálom, de nem vagy az esetem, szóval nem szeretnék ismerkedni.

Erre azt vártam, hogy kész, vége. De neeeem, mégcsak nem is az, hogy "hát jó, köszönöm a választ", hanem gondolkodás nélkül "te utolsó r.ohadék senkiházi h.ülye kva, szopjál g.cit" és ehhez hasonló szép kedves szavak. Na tudjátok ki a halál ír akkor ezek után elutasító választ..(ezt a szép levelet amúgy akkor is elküldik ha nem válaszolok, szóval nem tudom minek írjak elutasítást, ha végeredményében mindig ez a válasz jön)

Szerintem tök egyértelmű ha valaki nem válaszol, mit kell rajta drámázni? Nekem is volt, hogy valaki nem válaszolt. Na bumm. Mégis élek.

20L

2011. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez meglepő. A legtöbben válaszra sem méltatják ilyenkor a másikat.
2015. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!