Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányoknál is még ugyanolyan fontos a külső, ugyanannyira fontos hogyan néz ki egy pasi? Vagy inkább ez már másodlagos dolog lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itt még sok 20-on éves fiú nyavalyog, hogy az ilyen 23 pluszos lányok is még szinte mind mind a külsőt nézik, nem pedig a belső értékeket.
2011. nov. 8. 10:44
1 2 3 4 5
 11/43 LadyLee ***** válasza:
100%
Na, az alfahím megszólalt...
2011. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

minden nőnek számít a külső sajnos, de meg a belső értékek léce is a magasban van. legyél humorista iq bajnok és karrierista bank vezető egyben, ezek egyikét kiválthatja a sportoló alkat, és a sport karrier. lényeg ha nem vagy sikeres akkor már nem állnak szóba veled. mert 20-30 évesen csak az egzisztencia számít, hogy mit tudsz felmutatni. ha egyszerű hétköznapi ember vagy már labdába se rúghatsz.

ez a nyomás és teljesítmény orientált életmód teszi tönkre a férfiakat, pedig ők csak egy párt szeretnének

2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 LadyLee ***** válasza:
67%

Mindjárt sírva fakadok, szegény férfiak...


Nőkkel szemben nincs legalább ugyanannyi elvárás? Dolgozzunk, keressünk pénzt, szüljünk, mossunk, főzzünk, takarítsunk, nézzünk ki úgy, mint Heidi Klum, stb., stb.

2011. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 napietus ***** válasza:
jaja, én is telezokogtam egy 100-as csomag papírzsepit szegény férfiak keserű sorsa felett érzett bánatomban :D az én agyonstresszelt, elvárásokkal folyamatos nyomás alatt tartott uram és parancsolóm pl. éppen délutáni szunyókálással töri magát :D érte külön meghasad a szívem :)
2011. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

csak a nők szenvednek... én kérek elnézést...

mivel a nőket a siker vonzza, nem is csodálkozom hogy olyan párod van akinek szunyokalni van kedve, és megteheti.

2011. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasik formálják a nőket. Volt pasijaim mindig bámulták a cicababákat. / festett haj műköröm, festett szemöldök, ku..ás ruha/.Ez volt vágya mindegyiknek. Ugye egy ilyen lány pénzbe kerül nem is kevésbe. Na én nem festem a hajam , nincs műkörmöm és tetovált szemöldököm, de ettől függetlenül ápolt vagyok és nem egy bányarém. Szegényesen élünk a férjemmel, nincs pénzünk arra, hogy márkás ruhába járjunk, de szeretjük egymást. 27 éves vagyok férjem 30. velünk egykorú társaink buliba járnak jól öltözöttek, ja és hülyének néznek, mert családot alapítunk és otthont építünk.A lényeg az , hogy a mai fiuknak is csak a fullos lányok kellenek , akkor miért vannak úgy odáig ha a lányoknak is számít a külső? MAJD RÁJÖNNEK EGY IDŐ UTÁN, HOGY A KINÉZET ÉS A PÉNZ NEM ELÉG AHHOZ, HOGY BOLDOGOK LEGYÜNK!
2011. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
A nők nagy százalékánál tényleg a karrier ami számít, ha nem vagy orvos, vagy ügyvéd akkor felejtsd el. Én is párszor voltam ilyen heléyzetben megismerkedtem lányokkal, különböző korúakkal jót elbezsélgettünk, de mikor jött a kérdés, hogy mit dolgozok, mondtam neki hogy ezt meg ezt, 2perc se telt el és töbet nem is láttam. 21/F
2011. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 LadyLee ***** válasza:
100%

Na figyelj: az tényleg baromira lelombozó, amiből sajnos nagyon sokat látni, hogy egy huszonéves pasinak semmi ambíciója, semmi képzettsége / végzettsége, szüleinél lakik és igénye sincs többre. Nem az a lényeg, hogy ügyvéd vagy orvos, vagy akármi legyél, hanem az hogy valamiféle elképzeléseid a jövőről legyenek, tanulj, dolgozz, stb. Különben nagyon nehezen találnánk meg a közös hangot.


De egyáltalán nem az a lényeg, hogy pénze legyen az illetőnek. Csak tudja, hogy mit akar az életben. Ha pont az elméleti matematika köti le, és azt imádja szenvedélyesen és a nagy álma, hogy egyetemen tanítsa éhbérért, azzal sincs semmi gond. Csak legyen VALAMI karrierelképzelése / ambíciója. Az nem gond, ha ez pénzzel nem jár. Ez olyan bazi nagy gond, ha ezt valaki fontosnak tartja? Figyelembevéve, hogy nekem fontos a karrierem, nem igazán tudnék olyan pasival jól kijönni, a sz@rik bele a nagyvilágba és a szülei kanapéján vakarja a farkát egész nap.

2011. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nem muszáj orvosnak, vagy ügyvédnek lenned. Elég ha csak egy egyszerű munkás vagy pl ausztriában, ahol nettó 350 et megkeresel. Akkor már jó vagy. De az a tapasztalatom elég már nettó 220-250 ahhoz hogy jó legyél egy lány szemében. Az más kérdés, hogy nálunk kevés olyan munka van, ahol ezt a nettót meg tudod keresni. Ahhoz brókeresnek, közgazdásznak, politikusnak, mérnöknek kell lenned egy jobb helyen. Az orvosok elég gyengén keresnek, ügyvéd meg sehová sem kell, mert tengert lehetne velük rekeszteni.
2011. nov. 8. 16:08
 20/43 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mindig is voltak terveim a jövőre nézve, suli mellett dolgoztam, hogy össze gyűjtsem a pénzt jogosítványokra, ami kell a kamionozáshoz, meg is lett ezzel kapcsolatban mindenem. 4hónapja kezdtem el, és úgy érzem azért valamit már letettem az asztalra, jó nem sokat aláírom, de egyedül élek albérletben. van munkám, kocsim. De még ez sem elég a nőknek...
2011. nov. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!