Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 év feletti lányoknál is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti lányoknál is még ugyanolyan fontos a külső, ugyanannyira fontos hogyan néz ki egy pasi? Vagy inkább ez már másodlagos dolog lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert itt még sok 20-on éves fiú nyavalyog, hogy az ilyen 23 pluszos lányok is még szinte mind mind a külsőt nézik, nem pedig a belső értékeket.
2011. nov. 8. 10:44
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy látszik, egy két hozzászólásból is hogy a lányok többsége semmibe sem nézi a tanárokat. Pedig egy matematika tanárnak elvégezni egy fősulit egyetemet, sokkal nehezebb mint elvégezni egy jogit. Ahhol csak seg.elni kell és nyalni befelé a tételet. Itt meg érteni kell. Ja és nem az megy matektanárnak, akit sehová nem vesznek fel, ez egy nagy tévedés, régen lehet mindenki ezt hitte. De amikor felvesznek alapképzésre 120 matematika tanárt és abból 5. év végére marad 20-25 akkor nem biztos, hogy az annyira gyenge lenne. Nekem is meg kellett izzadnom a bioszal, 72 en indultunk és csak 28 an fejeztük be. Pedig nem buta emberek estek ki a szitán. Csak szimplán az itt lévő tanárok ugyanolyan magasra teszik a mércét mint egy mérnöknél. Lehet nem ér annyit a diploma, de ugyanannyit kell érte küzdeni. Persze itt is vannak büfészakok, pl rajz szak, ahol elég ha van egy picike kézügyességed és tuti 4 essel végzed. De egy töri szak, matek szak, biosz szak nem éppen volt könnyű, ahogy hallottam. Volt egy két tanár, aki megszórta a népet pl Aszalós, Kaluczáné, Kiss Feri bá stb.
2011. nov. 8. 16:36
 32/43 LadyLee ***** válasza:
Ízlés kérdése. Ahogy nekem is hatalmas igényem lett az önállóságra 23 éves korom körül, úgy pasiban is - e téren legalábbis - hozzám hasonlót keresnék. Nem hiszem, hogy jót tesz sem egy nő, sem egy srác jellemfejlődésének, ha 23 éves kor fölött még otthon lakik. Hacsak nincsenek nagyon kivételes szülei, akik nem telepednek rá. Az én anyám így is igyekszik rámakaszkodni, hogy nem is egy városban élünk. És úgy általában kevés szülő tudja megfelelőképpen felnőttként kezelni az otthon lakó felnőtt gyereket. Úgy pedig nem egészésges az együttélés. Persze el tudok képzelni kivételes eseteket, ahol működhet és helyénvaló, de az a kevesebb.
2011. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Biológusként itt sem és ott sem találnék állást, ennyi a lényeg. Olyan szinten meg nem beszélem a nyelvet, hogy biológusként el tudjam magamat adni. De sztem a magyar emberek 4-5 százaléka beszéli csak olyan szinten a nyelvet, hogy abban a szakmájában ott el is tudjon helyezkedni. De ha neked olyan nagy igényeid vannak, hogy a jövendőbelid orvos legyen, beszéljen folyékonyan 2 nyelvet és külföldön keressen nettó 6-800 rongyot, akkor megérdemelnéd, hogy egyedül maradjál. Az baj, hogy sok lány ilyen pasikra vágyik, akik jól néznek ki és ilyen iku fájterek, ezért egy átlag diplomás már szóba sem jöhet.
2011. nov. 8. 16:42
 34/43 LadyLee ***** válasza:
100%

Neked melyik commentből jött le, hogy lenéznénk a matektanárokat? Pont én hoztam fel pozitív példának.


A másik megjegyzés csak arra vonatkozott, hogy igen, kifejezetten "menő" állásnak az átlagos ember nem gondolja.


Sehol nem írtam sem én, sem napietus olyat, amiből az következne, hogy lenézzük őket, sőt.


Viszont szerintem értelmetlen összehasonlítani a matektanárit és a jogot a "mit könnyebb elvégezni" kérdés mentén, tekintettel arra, hogy én a matektanárság terén vagyok laikus, te a jog terén így nem tudjuk objektíven megítélni egyszerre mindkettőt.

2011. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 napietus ***** válasza:

én mindig is tiszteltem a tanárokat :) a tudásuk miatt is, meg a munkájuk miatt is. eszembe jutott egy történet: volt egy rokonunk, aki katonatiszt volt a katonai ügyészségen dolgozott. mikor stresszesnek érezte már a beosztását, valahogy kikeverte magának és elkerült egy középiskolába jogi és állampolgári ismereket tanítani. fél év múlva nem győzött kilincselni, hogy visszamehessen a katonai ügyészségre, mondván, ehhez képest nyugdíjas állás :D


szóval minden tiszteletem.

2011. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 LadyLee ***** válasza:

"De ha neked olyan nagy igényeid vannak, hogy a jövendőbelid orvos legyen, beszéljen folyékonyan 2 nyelvet és külföldön keressen nettó 6-800 rongyot, akkor megérdemelnéd, hogy egyedül maradjál. Az baj, hogy sok lány ilyen pasikra vágyik, akik jól néznek ki és ilyen iku fájterek, ezért egy átlag diplomás már szóba sem jöhet."


Ez most kinek szólt? Szintén nem következett ilyen sem napietus, sem az én mondandómból. Napietus ráadásul már férjnél van, én szintén nem vagyok egyedül.

2011. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Pedig már elakartam kérni a számod..:D
2011. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Lady Lee számát? Nem hiszem, hogy megadná, azt mondta kapcsolata van...
2011. nov. 8. 17:18
 39/43 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy elakartam...
2011. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ha én határoznám meg, hogy milyen legyen a párom, akkor sportoló biztosan nem kellene. Viszont keresettől függetlenül, aki egyetemen vagy főiskolán tanít, az nekem kifejezetten vonzó, és ezen belül a matematika a legjobban.
2011. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!